PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715659}

Mama

Ma Ma
6,8 10 348
ocen
6,8 10 1 10348
5,0 3
oceny krytyków
Mama
powrót do forum filmu Mama

Mnie zachwycił

ocenił(a) film na 8

Mnie zachwycił mimo tych wstawek ze sztucznym sercem czy komputerowym dzieckiem i mimo snu głównej bohaterki tuż po operacji, już nie mówiąc o tym, że wyprał mnie emocjonalnie. I Penelope jak doskonale zagrała!

wrauczynska

To samo :) Film wybrany z repertuaru zupełnie spontanicznie, chociaż wiedziałem czego można się spodziewać po reżyserze i po Penelope :) Nie zawiodłem się, bardzo mi się podobał. Nawet śmiem twierdzić, że się pośmiałem, bo chyba troszkę o to chodziło w tym filmie, żeby zarazić widza czymś w rodzaju : "Zawsze może być gorzej" :]

wrauczynska

Jeszcze nie udało mi się wybrać, ale ten reżyser ma ciągoty do kiczu, więc nie sądzę, aby komputerowe, nienaturalne efekty mu w czymkolwiek przeszkadzały:> Oczywiście można poczuć jednak pewnie przytłoczenie. Ja sam mam ambiwalentne odczucia momentami, a np. "Chaotyczna Anna" była bardzo wymagająca;)

ocenił(a) film na 9
tocomnieinteresuje

Nie oglądałeś /oglądałaś, a wiesz, że sa komputerowe, nienaturalne efekty... Super.

EwaSza

Nie zrozumiałaś mojego komentarza.

wrauczynska

Jak dla mnie ten film był niesamowity. Genialna rola Penelope Cruz. Polecam filn warty obejrzenia.

ocenił(a) film na 9
wrauczynska

Zgadzam sie, mnie tez zachwycił. I Penelope genialna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones