PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474731}

Mamusia i tatuś

Mum & Dad
4,8 3 857
ocen
4,8 10 1 3857
Mamusia i tatuś
powrót do forum filmu Mamusia i tatuś

Głupi film,niczym nie porywajacy,nie budzacy nawet skrajnych emocji.Szkoda czasu.Film ponizej przecietnej..

tiltomasz

Na pewno nie jest to gniot. Czyżby tak bardzo Cię rozczarował, bo za mało było w nim krwi i ani razu nie chciało Ci się rzygać (choć ja podczas jednej sceny poczułam mdłości - scena masturbacji z cząstką ciała ludzkiego - przepraszam za spoiler)?
Nie był zły, ponieważ potrafił przykuć moja uwagę do końca. Za gnioty uważam produkcje, na których ZASYPIAM (ostatnio usnęłam na "Kołysance" Machulskiego - totalne nieporozumienie, ten Pan powinien przestać robić filmy, niech pozostanie w nas niczym nie zamącona pamięć o "Seksmisji" i "Vabanku"). Ten film po prostu pozostawia niedosyt, ma parę słabszych scen, dlatego jest dla mnie "średni", a nie "dobry". Nie podoba mi się też fakt, że reklamowany był jako "Inspiracja" życiem Freda i Rose West. To spore nadużycie. Niektórzy mogliby ten film potraktować jak ich biografię, a życie Państwa Westów wyglądało nieco inaczej. I nie czepiam się spraw stricte kryminogennych (bo jak to u nich wyglądało dokładnie, tak naprawdę do końca w szczegółach nikt nie wie), ale ogólnie nic tu nie gra, więc nie powinni tego tak promować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones