PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474731}

Mamusia i tatuś

Mum & Dad
4,8 3 856
ocen
4,8 10 1 3856
Mamusia i tatuś
powrót do forum filmu Mamusia i tatuś

Pełno bezsensownej przemocy i chorych zboczeń.
Komu sprawia przyjemność oglądanie takiego chorego badziewia?
Jaki ma sens oglądanie takich filmów?

ocenił(a) film na 5
Varza

A Ty po co go obejrzałeś?

ocenił(a) film na 1
Regray

Bo jak juz zacząłem oglądać to postanowiłem że wytrwam do końca i żałuje że to zrobiłem.

ocenił(a) film na 6
Varza

a po co powstaja tepe komedie romantyczne? nienawidze ich. a mimo to nie oceniam ich na jedynke tylko dlatego ze mi sie nie podobaja. kazdy ma swoj gust i swoje zapotrzebowania. ja lubie filmy tego typu, to ogladam, ale nikt nikt do nich nie zmusza. a ludzie tacy jak ty w kretynski sposob obnizaja oceny filmow. przeciez oeniajac film bierzemy pod uwage nie tylko fabule ale takze aktorstwo, muzyke, prowwadzenie kamery i wiele innych elementow ktore skladaja se na calosc. trzeba byc serio glupcem, zeby ocenic ilm na 1 tylko dlatego ze "bo ja nie lubie takiego czegos ogladac, i nie rozumiem po co taki film postal"
tlumaczyc po co sa takie ilmy, mysle ze i tak nie ma sensu komus kto nawet nie wie na czym polega ocenianie filmow.

ocenił(a) film na 1
braknicku87

Nie każda tępa komedia jest zła tak jak i nie każdy np horror a twoje generalizowanie jest bez sensu.
PS
Jeżeli wystawiasz wysoką ocene filmom, które Ci sie nie podobaja to jesteś durniem wmawiajacym sobie że jest inteligientem LOL ha ha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones