PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474731}

Mamusia i tatuś

Mum & Dad
4,8 3 857
ocen
4,8 10 1 3857
Mamusia i tatuś
powrót do forum filmu Mamusia i tatuś

trailer wyglada nieźle ? proszę o komentarze

ocenił(a) film na 10
rado111_2

siema, powiem tak.. film nie jest o tyle straszny co oblesny!!! pomysl ogolnie dobry, srednie wykonanie filmu - angielski. scenka z polskim przeklenstwem jest conajmniej smieszna hehe. dla mnie 6/10

ocenił(a) film na 8
rado111_2

a ja napiszę tylko że jeżeli lubisz krwawe horrory to warto obejrzeć ten
film chociażby dla samej sceny w której rodzinka bawi się w Boże Narodzenie
:)

ocenił(a) film na 5
Pietrzej

podobaly sie pily 2345, hostele itp to i to obejrzysz, ale bez zachwytow.

rado111_2

jak dla mnie totalnie nie warto tego oglądać....chyba że chce się zhaftować:P obleśny był tyle...błeeee

ocenił(a) film na 4
rado111_2

Trailer, reklama zawsze muszą wyglądać nieźle. Ale gorzej z repertuarem :) .

rado111_2

Film nie jest najgorszy - przynajmniej wzburzył mnie na tyle, że musiałam zaraz obejrzeć po nim komedyjke żeby nie pozostał niesmak. Mocne sceny. Dla Polek jadących za chlebem doskonały materiał po tytułem "Nie ufaj nikomu". Lekcja będzie bankowo zapamiętana :-)

użytkownik usunięty
anaStazja36

Nie warto, więcej nie ma co pisać. Wykonanie to jakaś porażka.

ocenił(a) film na 5

Warto. Zawsze zobaczysz coś nowego i zdasz sobie sprawę, że z wieloma rzeczami jeszcze nie obcowałeś.
Mi na przykład podobał się sposób, w jaki uciszali tą Polkę. Żadnych knebli, żadnych taśm, skarpetek et cetera. Jeden mały zastrzyk i po bólu. Tak przy okazji - czy ktoś się orientuje, co oni jej podali ? Czy jest na sali jakiś lekarz ?

Mamba

nie, nie ma lekarza, ale tobie by się przydał ahahahahah XD

użytkownik usunięty
rado111_2

to zależy czego szukasz. jeśli krwi i sporej dawki okropieństwa, to można. film wcale nie jest taki zły, jak tutaj twierdzą. pokazuje surrealistycznie bardzo chorą rodzinkę. da się obejrzeć. po obejrzeniu z zapałem oglądałam reklamy w telewizji, bo zostało mi trochę tego w myślach. jest o wiele więcej głupich horrorów a chorych popaprańcach, którzy namiętnie mordują (amerykańskie drogi bez powrotu i takie tam). moim zdaniem ten jest lepszy. przynajmniej trzyma w napięciu. ale jeśli nie lubisz patrzeć na bezsensownie lejącą się krew, to lepiej ominąć ten film.

ocenił(a) film na 7
rado111_2

Warto!

rado111_2

Film poryty na maxa :D a tatuś heh mega obleśny - fuuuj :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones