PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474731}

Mamusia i tatuś

Mum & Dad
4,8 3 857
ocen
4,8 10 1 3857
Mamusia i tatuś
powrót do forum filmu Mamusia i tatuś

dobry

ocenił(a) film na 7

film jest jak najbardziej dobry. oczywiście nie można go oceniać w skali- podobał się czy
nie, bo podobać to się mogło, rzeczywiście tylko psycholom. ale w niesamowity sposób
oddziałowuje na psychikę. do tego jest na tyle realistyczny, że musiałam zatrzymywać w
czasie seansu, żeby ochłonąć. najgorsze jest to, że na świecie naprawdę może istnieć taka
"rodzinka", bo skoro jest ojciec, który przez kilkanaście lat trzymał swoją córkę w piwnicy i
gwałcił, to wszystko jest już możliwe...

ocenił(a) film na 7
zilustrowana

Zgodze się z Tobą, mi też się podobał, gdyż ostro jedzie na psychike. Też go musiałem go zatrzymać po pewnym czasie ;) Zastanawia mnie jednak czy dobrze postąpiła że tego chłopka zostawiła ...

karlik_3

film kompletnie beznadziejny i nie mający żadnego sensu, dałem mu mocno zawyżoną 3

zilustrowana

w sieci napisano ze film inspiruje sie morderca z Gloucester.Akurat mieszkam nieopodal i znam historie.filmu nie widzialem.ale na prawde ta rodzina nie zamordowala zadnej polki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones