PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474731}

Mamusia i tatuś

Mum & Dad
4,8 3 857
ocen
4,8 10 1 3857
Mamusia i tatuś
powrót do forum filmu Mamusia i tatuś

niech sie czepiaja innych krajow a nie mojej ojczyzny, po przeczytaniu 2 zdan recenzji wziely mnie nerwy i nie obejrze napewno niech wypi........ą

ocenił(a) film na 3
michal_kaluzynski

wiesz, filmy z reguły nie powstają po to, aby leczyć czyjeś kompleksy na tle narodowościowym. choć są od tego "specjalne" produkcje pokroju "papieża, który pozostał polakiem".
poza tym, nie wiem do końca o jakiej recenzji mowa, bo na tej stronie znajduje się zaledwie skromny opis fabuły...

Caligula

sa ludzie w polsce przez ktorych ten kraj schylal sie ku upadkowi ty jestes jednym z nich, wyjezdzajac do USA po 2 miesiacach zapomnialbys gdzie polska lezy, chodzilo mi o to ze uderza mnie taka postawa innych krajow do naszego kraju, na ten film wpadlem przypadkowo to jest forum wiec ocenilem fakt ze po okladce, ja oceniam dany film a ty sie ode mnie od....... l

michal_kaluzynski

Skoro jesteś takim patriotą to słowo "Polska" pisz z dużej litery.

cronin35

Słuszna uwaga z tymi dużymi literami. Imię i nazwisko też zaczynamy dużą literą. Prawdziwi patrioci to w/g m_k Ci wykształceni bronami w polu, którzy o stanach potrafią tylko pisać i marzyć, a film o papieżu mają za arcydzieło narodowe bardziej znane od hymnu. Mochery mają swój, a właściwie "czarny" punkt widzenia.
Film powstał raczej tylko po to aby zniechęcić "przebywających za długo turystów z Polski" odbierających pracę rodakom.

michal_kaluzynski

Patriotyzm to niczym nieuzasadnione przekonanie,że jeden fragment planety jest lepszy tylko dlatego,że się w nim urodziłeś, ergo: jesteś imbecylem z tym swoim patriotycznym pierdzeniem :D

androgenius

androgenius: jeśli jesteś przekonany, że na tym polega patriotyzm, to Ci szczerze współczuję... jak nie masz o czymś pojęcia to nie zabieraj głosu w pewnych sprawach... Dziękuję.

ocenił(a) film na 7
michal_kaluzynski

"sa ludzie w polsce przez ktorych ten kraj schylal sie ku upadkowi ty jestes jednym z nich"

Hahahaha. Na bardziej rozbudowany komentarz mnie stać, można tylko zapłakać, ale się śmiać. Ja wolę to drugie, bo radosny ze mnie człowiek.

"uderza mnie taka postawa innych krajow do naszego kraju"

Jak znowu postawa?

michal_kaluzynski

michal_kaluzynski jeśli chodzi ci o bycie sprzątaczką jest z chańbieniem Polski to ci współczuje, skoro nawet nie oglądałeś tego filmu to nie powinieneś się odzywać. Dla mnie ten film daje polaków w dobrym świetle ! Praca sprzątaczki jest pokazana tylko kilka pierwszych minut, reszta filmu daje do świadomości jak ta dziewczyna jest silna i wytrwała. Wątpię by w taką role dać można było innego obcokrajowca. Polacy są silni i wytrwali, potrafią szybko przystosować się nawet do czegoś takiego jak tortury , bicie i inne okropności. Nigdy się nie poddają i to właśnie pokazuje ten film. Jeśli ten film źle świadczy o polakach to jak bardzo źle świadczy o anglikach ? Wychodzi na to że sami siebie kompromitują pokazując że w ich kraju znajdują się takie chore rodziny jak ta która była pokazana, jak byś nie wiedział jedyną normalną i isilną osobą w tym filmie była właśnie polka ! Ciekawi mnie tylko jedno, ten chłopak który nic nie mówił był w końcu dobry czy zły

michal_kaluzynski

o hahahaha :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones