PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474731}

Mamusia i tatuś

Mum & Dad
4,8 3 855
ocen
4,8 10 1 3855
Mamusia i tatuś
powrót do forum filmu Mamusia i tatuś

oceniem na 1

ocenił(a) film na 6

ten film jest kolejnym przykladem tego jak wiele osob na tym portalu nie ma pojecia o ocenianiu filmow. jak widze, ze ktos daje jeden bo "film jest chory" to mysle, ze chory jest raczej osobnik, ktory taka ocene wystawia.
kolejny juz raz napisze, ze film to nie tylko fabula, ale tez aktorstwo, scenografia , muzyka, prowadzenie kamery i inne elementy - i oceniamy calosc. ja nienawidze komedii romantycznych, a mimo to nie wystawiam im jedynek tylko dlatego, ze jest to cos czego JA NIE LUBIE
smiesza mnie ludzie, ktorzy ocenili ten film na 1. jest tu duzo watkow dyskusyjnych. wlasnie to czemu Birdie i Elbie nie uciekli. mozna dyskutowac o sadyzmie samych rodzicow i na wiele innych tematow dotyczacych zachowan i psychiki bohaterow. oraz motywow, ktore nimi kieruja.
co wiecej, moze dla niektorych jest to szokiem, ale tacy ludzie istnieja naprawde. tacy czyli okrutni sadysci. i jesli ktos chociaz troche sie takimi tematami interesuje wie doskonale, ze to co zostalo przedstawione w filmie Mamusia i tatus- to nic w porownaniu z tym co w prawdziwym swiecie robili (i robia) niektorzy seryjni mordercy. mozna zatem traktowac film rowniez jako przestroge- nie jest bowiem zbyt rozsadne by isc za nowo poznanymi ludzmi w dziwne miejsce- jak to z
zrobila glowna bohaterka. zreszta dyskusji i watpliwosci co do filmu mozna miec sporo.tak wiec mimo ze jest niskobudzetowy, absoluutnie nie jest zadnym wybitnym dzielem, i sa od niego sporo lepsze filmy- to tak czy inaczej wywoluje emocje, sklania do myslenia, sklania do dyskusji, pokazuje nam ze tuz obok nas moze istniec swiat, o ktorym nie mamy pojecia. a co za tym idzie - z pewnoscia nie jest filmem, ktory ocenia sie na jedynke!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones