PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736182}
7,6 126 613
ocen
7,6 10 1 126613
8,2 53
oceny krytyków
Manchester by the Sea
powrót do forum filmu Manchester by the Sea

Dystrybucja

ocenił(a) film na 9

Czy film trafi do normalnej polskiej dystrybucji? Wiadomo już cokolwiek?

ocenił(a) film na 10
RobertSolski

w styczniu ma być :)

ocenił(a) film na 9
RobertSolski

UIP zajmuje się dystrybucją- do kin wchodzi 20stycznia 2017, tego samego dnia co 'La La Land', ale w przypadku obydwu można liczyć na pokazy przedpremierowe 1-2tyg. szybciej

ocenił(a) film na 9
kingjulianPL

Dziękuje bardzo za informację :) Nie mogę się już doczekać, prawdopodobnie wybiorę się na oba seanse jednego dnia :D

RobertSolski

marnotrawstwo!

ocenił(a) film na 8
kingjulianPL

Widzicie gdzieś to w zapowiedziach multipleksów ? Bo stronach Mulitikina i CC cisza i w zakładce wkrótce nie widzę, żeby widniał.

ocenił(a) film na 9
hanys006

Mam to samo- przeglądam co 2-3dni odświeżając- całkowita cisza póki co. Idę w piątek do kina studyjnego w 3mieście, to się dopytam tam, czy mają jakieś info

ocenił(a) film na 9
hanys006

Niestety- tak jak w multipleksach nie było w filmu w zapowiedziach, tak go nie ma. Co gorsza, byłem dziś w Gdyńskim Centrum Filmowym (kinie studyjnym), które zwykle takie filmy ma w repertuarze- tego mieć nie mają w zapowiedziach i mieć go w ogóle nie będą. A przynajmniej nie w styczniu...

kingjulianPL

Wychodzi na to, że trzeba będzie czekać na jakiś screener albo hdrip. Super...

ocenił(a) film na 9
Savio_Dan

Niestety. Bo ta cisza dość niepokojąca. Napisałem do UIP, czekam na odpowiedź, ale na razie brak. Chyba, że czekają na rozdanie 'Złotych Globów' i potem ruszą z marketingiem, choć wątpliwe. Póki co mamy tylko polski plakat. A rozmawiałem dziś z przemiłą panią od Solopana- i może uda się zrobić przedpremierowe pokazy 'Moonlight' (przynajmniej w 3mieście). Filmu, który ma premierę równo miesiąc później. I ma spoty, datę i być może ustalane przedpremiery. A z manchesterem cisza eh...

kingjulianPL

Jakbyś miał jakieś info co do Manchesteru - pisz! ;)

ocenił(a) film na 10
Savio_Dan

Pisałem na Fejsie do CC i powiedzieli, że jak będą jakieś plany odnośnie dystrybucji to będą informować. Super.

Kuba_Marciniak

Ale napisali, że są zainteresowani tytułem? Jeśli tak to tylko Złote Globy mogą poratować sytuację.

ocenił(a) film na 10
Savio_Dan

"Jakub, nie zajmujemy się dystrybucją filmów, ale jak tylko otrzymamy informację odnośnie wyświetlania filmu, będziemy publikować posty na ten temat :)"

ocenił(a) film na 10
hanys006

Gówniana polska dystrybucja! PONOWNIE!

ocenił(a) film na 10
RobertSolski

Na plakacik poszły nominacje i ten jeden Glob to może coś...

Kuba_Marciniak

Info od Cinema City: "Jeszcze nie mamy informacji na ten temat, ale jak tylko się czegoś dowiemy, będziemy publikować post"
Info od mojego kina studyjnego: "Niestety nie mam jeszcze takiej informacji. Proszę o kontakt 16 stycznia 2017. Wtedy będziemy już wiedzieć na pewno."

ocenił(a) film na 9
Kuba_Marciniak

Sam dodałem ten plakat, ale on był od grudnia na stronie dystrybutora na jego oficjalnej stronie, więc niczego nie wróży. Ale skoro koleżanka napisała, że w jakimś katowickim kinie studyjnym będzie grane, to pewnie się uda dotrzymać daty ;)

ocenił(a) film na 8
RobertSolski

W Katowicach mają grać w kinie Kosmos od 20 stycznia.

ocenił(a) film na 9
Yennefer

Na pewno? na ich stronie online widnieje 20 ale lutego

ocenił(a) film na 8
kingjulianPL

Na FB podali, że od 20 stycznia. Na stronie nie ma jeszcze normalnego repertuaru na ten tydzień od 20.01., za to dali faktycznie jakiś seans 20 lutego - ale tylko tego dnia, więc może jakiś specjalny pokaz?

ocenił(a) film na 9
Yennefer

No to git. Znowu zazdro. W 3mieście wszyscy mają film (i pokazy przedpremierowe) w sumie gdzieś ;)

ocenił(a) film na 10
RobertSolski

W warszawie w Kinotece normalnie od 20.01 grają, a przedpremiera już 14 stycznia :) inne kina mnie średnio interesują, ale pewnie w multikinach nie będą grali (ewentualnie w cinema city ale też nie we wszystkich)

ocenił(a) film na 9
TreloElo

Z A Z D R O, ja pisałem do mojego gdyńskiego studyjnego, to nie puszczają w ogóle, bo 'nie ma miejsca' w repertuarze i wolą puszczać 'Kacpra i Emmę na safari' albo 'Józefa i Maryję'. Lovely.

kingjulianPL

Zazdraszczam, Julian

ocenił(a) film na 10
RobertSolski

W Multikinie nie będą grali, oficjalnie.

ocenił(a) film na 10
RobertSolski

W środe będzie wiadomo czy w Sukcesji w Heliosie w Łodzi będzie film. W Charlie nie będzie.

Kuba_Marciniak

To już oficjalne z tym Charlie?

ocenił(a) film na 10
Savio_Dan

Tak, napisali mi na Facebooku.

Kuba_Marciniak

Czyli co, w Łodzi tego tytułu nie będzie? Cinema, Charlie olewa ten film, Bodo nie może wyświetlić tego filmu, bo są "za mali dla dystrybutora", i co teraz? Łódź nie dostanie tego filmu?

ocenił(a) film na 10
Savio_Dan

Cinema poinformowało, że nie ma informacji o dystrybucji, ale bedą informować. Multikino też nie wyświetla. Helios dał bardzo dyplomatyczną odpowiedź i generalnie wszystko wyjaśnić ma się w środę o 15. Dzięki z tym Bodo bo miałem pisać.

Kuba_Marciniak

Chyba jesteśmy skazani na wyjazd do Warszawy żeby obejrzeć film. :P

ocenił(a) film na 10
Savio_Dan

Modlę się jeszcze o to aby CC dało radę. Ten film jestem gotów obejrzeć w magazynie monopolowego w jakości 360p.

Dobrze, że chociaż La La land będzie, szkoda, że sa takie sobie przed-premiery.

Kuba_Marciniak

Manchester wykupił jakiś durny dystrybutor odpowiedzialny za "Sing". Gdyby ten film wziął Gutek to byśmy nie mieli teraz takich problemów. Chyba. Tak myślę.

La La Land to ma miliard tych przedpremier. Najpierw Charlie puściło to w sylwestra, potem Cinema 1 stycznia, następnie 13, a teraz trzy dni przedpremierowych pokazów licząc od dziś.

ocenił(a) film na 10
Savio_Dan

Zawsze sądziłem, że najbardziej swoim podejściem wkurza mnie WB Polska, już stracili pierwszeństwo...

Kuba_Marciniak

Przynajmniej tyle dobrego, że Moonlight będzie 21 stycznia ;)

ocenił(a) film na 10
Savio_Dan

Chyba odpuszczę sobie ten film w kinie. Na pewno pójdę na "Silence", "la La Land", "Live by Night" i "Jackie".

ocenił(a) film na 10
Savio_Dan

Charlie mi napisało, że coś może sie zmienić, są na etapie ustaleń!

Kuba_Marciniak

To samo mi napisali.

ocenił(a) film na 10
Savio_Dan

Jak coś to informuj.

Kuba_Marciniak

10 lutego w kinie Charlie

ocenił(a) film na 10
Savio_Dan

Dzięki za info, uratowałeś mi dzień :D

Kuba_Marciniak

Późno dosyć jak na oficjalną premierę, jeszcze polską :(

ocenił(a) film na 10
Savio_Dan

Późno, ale chyba nie będziemy narzekać, jesteśmy w lepszej sytuacji niż 3/4 Polski xD

Kuba_Marciniak

Czyżby dystrybutor zawalił?

ocenił(a) film na 9
Savio_Dan

W Gdyni- prawdopodobnie 17 albo 24lutego, zawsze może być gorzej ; )))

ocenił(a) film na 8
kingjulianPL

Skąd taka optymistyczna informacja i w jakim kinie puszczą? Z góry dzięki za odpowiedź ;)

ocenił(a) film na 9
ziolo

Stąd, że rozmawiałem w Gdyńskim Centrum Filmowym i powiedzieli, że w 'lutym jak już', więc przewidywałbym drugą połowę lutego

ocenił(a) film na 7
kingjulianPL

Czyli jednak jest szansa dla gdynian? :D W studyjnym?

ocenił(a) film na 9
anetaa_a

Jest. Jak ich prosiłem o film 3tyg usłyszałem, że 'nie ma miejsca w repertuarze'- choć jakoś na 'Balerinę', 'Kacpra i Emmę na safari', granego od 1,5 miesiąca 'Patersona' widocznie sale wolne się znalazły. Ale znając ich, obudzą się trochę (za) późno i widząc zapewne świetny odbiór filmu wprowadzą go w lutym, choć i wtedy w kinach ciasno.

Tak samo było ze 'Zwierzętami Nocy'. Pytałem się ich na początku listopada czemu nie mają zamiaru grać, jak filmu nie ma nigdzie w Gdyni, to dostałem odpowiedź, że 'promują kino uznanych twórców europejskich' (czyli Tom Ford do nich się najwyraźniej nie zalicza, smutek). Ale jak zobaczyli, że film ma w Polsce świetny odbiór, to wprowadzili go do repertuaru pod koniec grudnia- i wszystkie seanse były wykupione. Więc niestety, z 'Manchester by the sea' będzie podobnie- w drugiej połowie lutego zapewne wejdzie do kin. A jak nie tam, to w gdańskim Żaku od 17lutego już w repertuarze jest ;)

ocenił(a) film na 8
anetaa_a

W kinie Żak w Gdańsku ( a więc blisko Gdyni ) odbędą się dwa seanse!! 17.02 o godzinie 17.30 i 20.02 o 20.15 i jest to już potwierdzona informacja http://klubzak.com.pl/wydarzenia/manchester-by-the-sea.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones