PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550874}
5,2 95
ocen
5,2 10 1 95
Mandrill
powrót do forum filmu Mandrill

Bardzo dobre walki. Ogólnie spoko kopacz ten Zaror. Mam nadzieje, że będzie z nim jak najwięcej filmów. Z tego co wiem to napewno zagra w MACHETE KILLS więc już nie mogę się doczekać...

ocenił(a) film na 9
KinoManiak_18

SPOILER
Ej, o co chodzi w zakończeniu? Skoro go zabija to dlaczego temu dziadkowi przesyła innego trupa?

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

Faktycznie końcówka trochę nie zrozumiała. Myślę, że ona kazała tamtemu typowi spakować ciało i zapakować do auta ciało mandrilla. W między czasie mandrill się ocknął, sprzątnął typka, wsadził do worka, a potem do bagażnika a potem się ulotnił. Laska nie wiedziała tego i pojechała po odbiór nagrody nie wiedząc, że mandrill żyje. Trochę naciągane, ale tak to widzę

ocenił(a) film na 9
KinoManiak_18

Możliwe, też tego nie rozumie. Ale dzięki stary za wytłumaczenie ;)

ocenił(a) film na 8
KinoManiak_18

Ewentualnie istnieje opcja, że laska jednak go kochała, postrzeliła tak żeby wyglądało, że zginął a tak naprawdę zgarnęła kasę za jego śmierć i razem uciekli. Ciężko powiedzieć. Obie opcje możliwe:)

ocenił(a) film na 8
KinoManiak_18

Spoko. Nie ma za co;)

KinoManiak_18

Wybierając takie dwuznaczne zakończenie, pewnie zostawili sobie furtkę na dokręcenie kontynuacji.

ocenił(a) film na 8
japimacho

Nie mam nic przeciwko kontynuacji. Chętnie obejrzę jak tylko powstanie:) Póki co jeśli chodzi o Zarora to czekam na Machete Kills bo ty chyba najbliższy film z jego udziałem.

ocenił(a) film na 9
KinoManiak_18

Ja też czekam na kontynuacji Maczety z Trejo, ale nie mam ic przeciwko kontynuacji Mandrilla ;)

ocenił(a) film na 7
KinoManiak_18

Mój odbiór również bardzo pozytywny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones