PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=444258}
4,9 2 801
ocen
4,9 10 1 2801
Manhunt Polowanie
powrót do forum filmu Manhunt - Polowanie

Film ogólnie mi się podobał :) Klimacik spoko... Jak się komuś nudzi to można obejrzeć ! Ja oceniłem ten film na 8pkt ! Jedyne co mnie w tym filmie zawiodło to rola Mii ... Uważam , że ta aktorka była znakomita , jej rola również ... Więc zawiodło mnie to , że zgineła na samym początku filmu ... Byłem przekononany , że jako jedyna przezyje :)

mmtbg1992

Ja też! :/ Aktorka według mnie dobrze zagrała. Ale w tego typu filmach jak ktoś zrobi coś głupiego to za chwilę umiera (w tym wypadku było to wyrzucenie przez nią kluczy).

ocenił(a) film na 8
mmtbg1992

a ja tej postaci nie zaluje mnie to spasowala ze zginela.. nie spasowala mi jak zaczela sie klocic na drodze i wyrzucila te kluczyki idiotka przez nia to wszystko sie stalo.... cieszylem sie jak najpierw odstrzelono jej lape a potem ostrze przebilo kark ... wcale mi nie zal tej postaci.. glupia pyskata zdzira

ocenił(a) film na 3
sztohas

Mam nadzieję, że głupio żartujesz pisząc takie brednie.
Faktem jest, że postąpiła idiotycznie, ale prędzej, czy później łowcy by ich i tak dopadli. Ona tylko to przyspieszyła.
Mnie martwi to, że cieszy Cię jej beznadziejna śmierć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones