PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=444258}
4,9 2 801
ocen
4,9 10 1 2801
Manhunt Polowanie
powrót do forum filmu Manhunt - Polowanie

po pierwsze czytając tytuł spodziewałem się filmu opartego na grze dla ludzie od 21 roku życia ... czyli mocnego horroru przy którym ciężko wysiedzieć. A co zobaczyłem ? Norweską podrubę Drogi bez powrotu w dużo gorszym wykonaniu! Początek ciekawy ... (a także stroje głównych bohaterów ... pamiętam mode na krótkie spodenki:) a później robiło się schematycznie i mało ciekawie. Fabuła zerżnięta żywcem z amerykańskich produkcji! Film przewidywalny i statyczny! Gra aktorów jest po prostu słaba a cały film bez rewelacji! 5/10 to maks co się należy moim skromnym zdaniem! Można obejrzeć ale zdecydowanie nie zachęcam!

Adash

Jestem właśnie świeżo po obejrzeniu filmu i z przykrością muszę stwierdzić, że masz racje. Jest niesamowicie przewidywalny ... Jedyny plus, to jak już ktoś wcześniej wspomniał - realistyczne sceny morderstw.

dark_shadows

akurat do gry aktorow sie nie mozna przyczepic, ale fakt faktem schematyczny to on był ;>. generalnie film dla koneserów survivali, ja sie nie zawiodlem, 7/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones