PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=444258}
4,9 2 801
ocen
4,9 10 1 2801
Manhunt Polowanie
powrót do forum filmu Manhunt - Polowanie

Kolejny raz to samo tylko w wersji norweskiej. Nie polecam!

ocenił(a) film na 8
raf413

Polecam, to samo ale inaczej. Dobry slasher, pozbawiony kretynizmów występujących w produkcjach made in usa. Surowy klimat oraz ujęcia potęgujące klimat osaczenia. Zadziwiająco dobra gra aktorska i przyzwoita dawka przemocy.

ocenił(a) film na 3
raf413

Dokładnie ograne dlatego wystawiam 3/10.Rozumiem że twórca chciał zrobić norweską piłę mechaniczną ale powinien sobie zadać jedno pytanie:Czy na pewno jest to odpowiedni film do powielania?

DemiaN

Film oparty na znanym schamacie, ale w żaden sposób nie ujmuje to niczego tej produkcji. Film jest świetny. Surowy, brudny klimat, niepokojąca atmosfera, świetne ujęcia z ręki. Jak dla mnie to jeden z lepszych backwoods slasherów jakie ostatnio widziałem. 9/10

ocenił(a) film na 1
raf413

film jest okropny...gdzie tu sens w tym filmie. nie wiem czy horrory maja sens, ale ten obejrzalam przez pomylke, bo w iptaku pomyili filmy ale ten to tragedia. Nie wiedzialam ze kino Norweskie jest pelne przemocy, bo na ulicach jest bardzo bezpiecznie.

ocenił(a) film na 8
azlotko

Mam nadzieję że żartujesz. Wystarczy dwu sekundowe spojrzenie na okładkę żeby wiedzieć jakiego rodzaju to jest film. Film pełen przemocy. Dla ludzi którzy lubią filmy pełne przemocy. Miej żal do samej siebie.

ocenił(a) film na 1
arkasatana

nie rozumimem Twojej wypowiedzi ... uwazasz ze film to komedia?

ocenił(a) film na 8
azlotko

Nie potrafię pisać jeszcze prościej.

ocenił(a) film na 1
arkasatana

Kazdy ma prawo do swojej wypowiedzi w kulturalny sposob..nie obrazajac innych. To kwestia dobrego wychowania i szacunku do drugiej osoby. Tobie to umknelo ale jak sama napisalas..mniej żal do siebie.

ocenił(a) film na 8
azlotko

Jestem facetem, świadczy o tym znaczek w moim profilu czy choćby używana przeze mnie forma, niestety tobie to umknęło.

ocenił(a) film na 1
arkasatana

Guzik mnie obchodzi jakiej płci.

ocenił(a) film na 8
azlotko

To kwestia dobrego wychowania i szacunku do drugiej osoby.

ocenił(a) film na 1
arkasatana

Akurat nie mozesz mi zarzucic zlego wychowania czy braku szacunku.Jak sam zadazyles zauwazyc nie dyskryminuje płci. Nie wyrazilam sie tez wulgarnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones