PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=444258}
4,9 2 801
ocen
4,9 10 1 2801
Manhunt Polowanie
powrót do forum filmu Manhunt - Polowanie

dno!!!

ocenił(a) film na 1

1! Porażka. Obejrzałam 40 min i już więcej nie dałam rady. Reszte obejrzałam przesuwając
film strzałka na klawiaturze. Oglądałam kiedyś podobny tytułu nie pamiętam, ale równie
chory. W lesie babke na łancuchu trzymano jak psa. To bardziej jakieś psychologiczne filmy
a nie horrory. Nic w tym strasznego że psychol traktuje ludzi jak posiłek.

ocenił(a) film na 5
TranceGirl

Ty psychologiczny film na oczy widziałaś?

ocenił(a) film na 1
DarkBartek

taaa , widziałam. dlatego wydałam taki komentarz. nikt nie musi miec takiego samego na temat jednego filmu. czyż nie?

ocenił(a) film na 5
TranceGirl

podaj mi 3 argumenty dlaczego wg Ciebie jest to film psychologiczny? Jeśli jest taka siekana jak tutaj to mnie podchodzi pod słabe gore.

TranceGirl

Bo to nie jest film dla dzieci, tylko dla doroslego widza, ktory rozumie emocje.

ocenił(a) film na 1
boro666

ile lat musi miec dorosły widz? 100? każdy ma swój gust. ogladałam każdy rodzaj filmu ajkie tylko istnieją. w psychologicznych nie gustuję. każdy ma prawo do swojej opinii więc proszę mi tu wypowiedzi nie krytykowac tylko wysilic sie na swój komentarz do filmu.

boro666

Horror to horror.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bonusrpk_2

Wyrażaj się, półmózgu, nie jesteś u siebie w domu tylko na forum, powinni Cię zablokować.

bonusrpk_2

Wyrażaj się, półmózgu, nie jesteś u siebie w domu tylko na forum, powinni Cię zablokować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones