PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=444258}
4,9 2 801
ocen
4,9 10 1 2801
Manhunt Polowanie
powrót do forum filmu Manhunt - Polowanie
cheandler1111

Nie oglądałem tego filmu,ale powiem Ci, że to wali po oczach !!:D

cheandler1111

no to ja Ci powiem coś w trzech słowach, a mianowicie: "idź do szkoły" ;] A co do filmu, to wystarczy przeczytać, że jest norweski ;]

kyod12

no i co z tego ze jest norweski ?to ze norweski to go ratóje przed tym ze jest chójowy.nic to nie zmienia.a co do dwuch słuw to pomysl dlaczego.i sie odeswij.pozdro.

ocenił(a) film na 6
cheandler1111

aha, czyli popełnianiu możliwe największej ilości błędów w zdaniu jest jakiś głębszy sens? głębszy, niż "mam wyjebane na ortografię"?

a filmik mi się nawet podobał. no i muszę się zgodzić, że fakt, iż jest norweski raczej mnie zachęcił. Norweskie kino grozy raczej przyzwoite.

ocenił(a) film na 4
kangur_msc_CM

Raczej "mam wyj... na inteligencję" bo to troll...z Norweskich polecam "Hotel zła".

ocenił(a) film na 8
cheandler1111

To że film jest norweski powoduje że masz szansę na nie zetknięcie się z plastikowymi Barbie w lesie i z Kenami ze strzelbami. I to go zdecydowanie "ratóje" już na wstępie. Dlatego apel we wcześniejszej wypowiedzi "idź do szkoły", jest jak najbardziej aktualny.

ubikxxx

Kiedy ja chodzę nawet maturę z polskiego zdałem ostatnio a film jest słaby już taki dla mnie pozostanie i będę szerzył myśl przewodnią moją:w dwuch słowach ALE SZAJS

ocenił(a) film na 3
cheandler1111

Zgadzam się z cheandler1111 .Film pozbawiony jest głębszych dialogów i doi momentu zabicia autostopowiczki ,składa się głównie z ucieczki.Sam pomysł jest dobry ,ale akcja jest bardzo jednolita ,a koniec dało się przewidzieć.

ocenił(a) film na 7
zenekHaha

cheandler1111, umiesz człowieka rozbawić ;)

ocenił(a) film na 4
ubikxxx

Ja raczej bym go skierowała do psychiatryka...Poza tym, nie wiem po jaką cholerę karmicie trolla i to tak żałosnego...

ocenił(a) film na 6
kyod12

można też w dwóch: "kup słownik"

ocenił(a) film na 2
cheandler1111

Ten film to kpina z widza

ocenił(a) film na 4
Sprite_87

skad wiesz, moze tworcy sie starali?:)
jest dokladnie tak jak sie spodziwalem, wiadome bylo co bedzie w tym filmie i sie nie zawiodlem, podrzedny horrorek na 4/10

ocenił(a) film na 2
El_Magiko

Starali się zakpić z widzów? hehe
A ja myślałem, że to będzie film na bazie gry. Na bazie gry ni był i moim zdaniem był barrrdzo podrzędny ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones