PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37725}

Margines

La marge
5,7 115
ocen
5,7 10 1 115

Margines
powrót do forum filmu Margines

Dobry ale nie genialny.

użytkownik usunięty

La Marge przypomina typowe erotyki dla tamtych czasów i nie jest to dzieło sztuki na miarę Contes immoraux. Nie ma tu ani abstrakcji ani szokujących tematów ani wielkiej poetyki obrazu. Zdarzają się tylko przejawy geniuszu: erotyczna zabawa gotowanymi jajkami, wzory na oświetlonym ciele nagiej kobiety, zmysłowe epizody z mega gorącą pokojówką, świetne pierwsze minuty filmu i Sylvia Kristel która raczy widza swoimi wdziękami. Niestety jak zwykle nie ma zbyt wiele do zagrania.

użytkownik usunięty

Chyba podniosę na 8/10. W sumie to mało jest erotyków mających jakieś drugie dno....

ocenił(a) film na 5

W zasadzie oprócz scen erotycznych (nie najlepiej sfilmowanych, choć śmiałych) i nastrojowego, ale zbyt intensywnego podkładu muzycznego, ten film nie ma nic do zaoferowania. Mnie osobiście znużył. 8/10 to gruba przesada moim zdaniem.

użytkownik usunięty
astat_2

W sumie racja. Ten film to nic specjalnego ale gdy to pisałem byłem na trochę innym etapie filmebowego zaawansowania. No trochę szkoda że teraz jak pokażą trochę ciała to jest ostra cenzura ale jak jest duża przemoc to może być. Dochodzi do sytuacji że dobrych filmów z golizną już nie robią a zostają stare i też nie zawsze dobre.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones