PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739462}
5,4 21 200
ocen
5,4 10 1 21200
4,5 11
ocen krytyków
Maria Skłodowska Curie
powrót do forum filmu Maria Skłodowska-Curie

Moja Ocena Filmu

ocenił(a) film na 3

Film nawet mi się podobał ale nie spodobało mi się to, że główna bohaterka jest polką a żyje we Francji. Ja jestem patriotą, więc z tej przyczyny moja ocena nie może być wyższa niż 3/10

ocenił(a) film na 8
Bugmenot2

Na tej zasadzie wszystkim filmom opisujących nie polaków musiałbyś dać jeden. Chciałąbym Ci przypomnieć, że oceniasz film- nie postać, która jest jego bohaterem. Można zrobić świetny film o największych zbrodniarzach, który zasługiwać będzie na 10 gwiazdek i fatalny fil o wielkich patriotach, któremu będzie się chiało postawić -1.

Bugmenot2

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Bugmenot2

Chyba idiotą...a nie patriotą!

Bugmenot2

Brawo kurva

Bugmenot2

Jak umiera patriota to jest pogrzeb czy normalnie śmieciarka przyjeżdża?

Bugmenot2

olejcie trola, on w zobaczonych filmach ma trzy pozycje, a jedna z nich to "Smoleńsk" 10/10 :D lolz gnojku prawicowy

Bugmenot2

Ty patriotą? Dzieciaku, to że kupujesz energetyka "Żołnierze Wyklęci" i ci mama kupiła bluzę z orzełkiem nie czyni cię patriotą. Nie wiesz nawet kim jest Maria Skłodowska-Curie.

Jako patriota przepraszam wszystkich za tego dzieciaka. Niestety "moda na patriotyzm" strasznie dewaluuje to pojęcie...

Bugmenot2

Przecież to zwykły troll. Po co dokarmiać.

Hydeist

Zawsze się zastanawiałem, czy takie komentarze to wciąż dokarmianie trolla, czy już nie. :D Zero spiny, żarty takie.

tomekndg

Żarcik czy nie, to akurat łatwo na to odpowiedzieć :D Nie jest to dokarmianie, bo troll karmi się właśnie autentyczną spiną ze strony innych osób, czyli chce, żeby ludzie reagowali emocjonalnie na jego komentarz. Zatem informacja, że ktoś jest trollem nie jest jego dokarmianiem, bo jest to tylko stwierdzenie, które może niektórym uświadomić, że nie ma sensu dyskutować z taką osobą. Dziękuję za uwagę :D

Hydeist

Git. Ma sens. :D

Bugmenot2

Witamy na JEBZDZIDY.PLXDXDXDXDXDXDXD

Bugmenot2

Widac dzieciak nie zna historii. Idz sie do ucz wtedy bedziesz wiedzial cos wiecej na temat Pani marii Sklodowskiej :)

Bugmenot2

Zgadzam się! Denerwuje mnie też to, ż głównym bohaterem jest kobieta. Mężczyzna w tej roli byłby lepszy. Na pewno wynalazł by coś jeszcze, a nie jakieś tam nikomu nie potrzebne pierwiastki.

ocenił(a) film na 2
Bugmenot2

Film zasługuje na maksymalnie 2/10.

ocenił(a) film na 3
Bugmenot2

Do Bugmenot2 i kogoś kto to czyta :)

No rzeczywiście z ciebie patriota jeśli oceniasz "Smoleńsk" na 10 gwiazdek XD. Najbardziej intrygujące jest to że w 3 dni po twoim komentarzu na kwejku pojawia się "artykuł" z ciekawymi komentarzami z filmwebu a pierwszy z nich należy do ciebie. To wskazuje na dwie rzeczy które się wykluczają:

1. Jesteś zawodowym trollem który napisał tak głupi komentarz na potrzeby "artykułu" na kwejku aby zwiększyć jego oglądalność.
Taki mały "fake news".

2. Rzeczywiście jesteś niezbyt rozgarnięty, i potwierdzasz moją opinię na temat nieadekwatnych ocen na filmwebie oraz głupoty
użytkowników.

PS. Skłaniał bym się ku drugiej opcji, w końcu masz tu konto od roku i 5dni chociaż nigdy nie wiadomo...

Bugmenot2

Troll pierwszorzędny, jesteś sławny.

Bugmenot2

Niby jesteś patriotą, a Wiedźminowi dałeś 1

Bugmenot2

No, już wylądowałeś na dzidzie xD

Ja tylko tutaj chciałem nie pozdrowić AT100

Bugmenot2

https://m.jbzdy.pl/obr/613792/ocena-filmu

Bugmenot2

lvl master spierd.olenia
>daje smoleńskowi 10/10
> Skazani na shawsnak 1/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones