PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=411302}

Marley i Ja

Marley & Me
7,2 101 533
oceny
7,2 10 1 101533
5,8 14
ocen krytyków
Marley i Ja
powrót do forum filmu Marley i Ja

ryczałem :(

użytkownik usunięty

film fajny aż do śmierci Marleya też miałem kiedyś Labradora i mocno przeżyłem jego stratę , teraz
mam Beagla który jest na szczęście młodym psem więc jeszcze dośc sporo pożyje

ocenił(a) film na 7

Jakby któreś z moich zwierząt umarło to ja bym przeżywała jak po stracie kogoś z rodziny .

użytkownik usunięty
ada6klim

no wiadomo dla mnie moja Kaja była za przeproszeniem cholernie ważna , niestety już jej nie ma na tym świecie :( teraz mam Bruna Beagla

ocenił(a) film na 7

To taka przyjacielska rasa :) Ja mam husky malamuta, a ma bodajże 8 lat i dalej zachowuje się jak szczeniak (najukochańszy pies). Ah ,ale temat śmierci raczej nie jest dobry ..Masz jeszcze jakieś zwierzę ?

użytkownik usunięty
ada6klim

nie akurat w moim przypadku to psy są pupilami ( chciaż inne zwierzaki też lubię )



a ty jakieś jeszcze masz ?

ocenił(a) film na 7

Mogę cię przestraszyć ,ale mam 6 kotów i 9 małych :) Nie umiem żyć bez zwierząt ...

użytkownik usunięty
ada6klim

HAHA no ładnie ładnie :)



co do twojego psa to fajny psiak :) też zawsze chciałem miec Husky tyle że Syberyjskiego

ocenił(a) film na 7

Tak husky są takie piękne ... te drapieżne oczy . Mój jest baaardzo puszysty , czarny i trochę większy od "huskich" (?) . Tylko powiem ci, że takie psy trudno nauczyć, wychować jeżeli nie robi się tego od szczeniaka . Jest tak właśnie w przypadku mojego psa bo dostaliśmy go jak miał z rok, i mieliśmy problem z podstawową tresurą i wychowaniem, i może przez to jest "wiecznym szczeniakiem" :)

użytkownik usunięty
ada6klim

z psami ogólnie są problemy jeśli nie były tresowane jako małe psy , ja swojego obecnego psa wziołem ze schroniska , był bardzo niesforny na początku ( jak to Beagle ) ale już jest spokojniejszy ;)



i masz pełną rację , husky są naprawdę wspaniałymi psami :)

ocenił(a) film na 9
ada6klim

A czy to przypadkiem nie jest Alaskan Malamute a nie Husky Malamute. Jak sam mam Malamuta ale nigdy nie słyszałem żeby to był Husky tylko Alaskan Malamute. Husky są z Syberii a Malamuty z Alaski (tak jak na to wskazuje nazwa gatunkowa ;)

ocenił(a) film na 7
wojtekkuzzzz

Nie, szczerze nie myślałam nad tym ,ale wszystko możliwe . Zawsze było mówione że to Husky Malamute, więc zostawałam przy tym . Zastanowię się nad tym :)

ocenił(a) film na 9
wojtekkuzzzz

Nazwa gatunkowa to pies domowy (Canis familiaris). A co do podziału na husky i malamuty, to pełna zgoda :)

ocenił(a) film na 7

Tak husky są takie piękne ... te drapieżne oczy . Mój jest baaardzo puszysty , czarny i trochę większy od "huskich" (?) . Tylko powiem ci, że takie psy trudno nauczyć, wychować jeżeli nie robi się tego od szczeniaka . Jest tak właśnie w przypadku mojego psa bo dostaliśmy go jak miał z rok, i mieliśmy problem z podstawową tresurą i wychowaniem, i może przez to jest "wiecznym szczeniakiem" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones