PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7565}
7,0 5 527
ocen
7,0 10 1 5527
6,2 10
ocen krytyków
Marnie
powrót do forum filmu Marnie

Przewidywalny Hitchcock

użytkownik usunięty

I ta przewidywalność jest największym minusem filmu.
''Marnie'', opowieść o kobiecie, która wytłumioną seksualność odreagowywuje oszukując i okradając szefów firm, w których się zatrudnia, byłby bardzo dobrym kinem psychologicznym. Niestety- byłby, ponieważ niczym widza nie zaskakuje. Niemal od samego początku cała intryga zmierza do określonego finału, co filmowi Hitchcoca, ciężko wybaczyć.
Mimo to wart obejrzenia, choć na pewno nie, jako mrożący krew w żyłach thriller.

Hej, jeżeli jesteś po seansie kilku jego filmów to zapraszam oddaj głos w mojej ankiecie. Jestem bardzo ciekaw a każdy głos mnie ucieszy. Ot taka zabawa:) Głos możesz oddać tutaj: http://www.filmweb.pl/user/camillo_kp/blog/550926

Kilka rzeczy jednak mogło zaskoczyć, np.: reakcja na czerwień Marnie, albo jej zachowanie w trakcie burzy

punkt na wstępie za tytuł

ocenił(a) film na 6

też miałem takie od czucie od początku do końca przewidywalny, co czasem męczyło. Wynika to z tego, że za dużo filmów się widziało jego i innych. Migająca czerwień gdy pojawiła się pierwszy raz na ekranie wywołując u niej strach. To już wiedziałem, że to uszczerbek z dzieciństwa i na pewno chodzi o krew. Choć na samym początku myślałem, że jej matka zabiła ojca, lecz w trakcie filmu domyśliłem się o co w tym chodzi. Gra aktorska głównej bohaterki była poprostu średnia. Czasami mało ciekawe dialogi, film momentami sie wydłużał. Jak dla mnie najsłabszy film Hicha. A widziałem jak na chwilę obecną 15 jego filmów.

użytkownik usunięty
Kubyra

Otóż to. Podobnie jest z burzą. Zakończenie również nie zaskakuje. Łatwo można przewidzieć, że zakochany Marc wyjaśni tajemnicę i Marnie doceni jego wysiłek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones