PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=389597}

Martwa dziewczyna

Deadgirl
4,4 10 222
oceny
4,4 10 1 10222
Martwa dziewczyna
powrót do forum filmu Martwa dziewczyna

Makabra

ocenił(a) film na 1

Ten film może zainteresować tylko i wyłącznie zwyrodniałych zboczeńców,dla których będzie stanowił idealną pożywkę do zaspokajania swoich fantazji seksualnych w trakcie seansu. Jeżeli takowym nie jesteś, nie oglądaj tego GÓWNA.

użytkownik usunięty
Srebrnobury

A właśnie że guuuuuuzik prawda

Srebrnobury

Nie zgadzam się z tobą. Normalni ludzie normalnie to odbiorą. nie oglądając filmu skąd będą wiedzieć o czym jest film. Owszem widząc taką dziewczynę powinni odrazu jej pomuc.wezwać policje,pogotowie,cokolwiek pozytywnego. A tak jednemu z nich psychika zadzałała w drugą stronę,negatywnie. to czy była obiektem eksperymentów,sprawdził by wymiar sprawiedliwości. patologia.

Srebrnobury

to czy była obiektem eksperymentów,sprawdził by wymiar sprawiedliwości. patologia. Miałem na myśli wymiar sprawiedliwości. wyraz patologia dotyczyła tych kolesi. Takowym nie jesyem ale obejrzałem te gówno.

ocenił(a) film na 7
Srebrnobury

Nie ogarniam tej oceny, moim zdaniem bardzo fajny horror, odmiana od typowego amerykańskiego bełkotu o duchach w domu. Nie jest w żaden sposób innowacyjny, ale mimo wszystko to bardzo przyzwoity film. Horror, który z założenia ma wywołać szok i obrzydzenie, a w tej roli spisał się dobrze. Ale trzeba dać 1, bo chodzi o seks, w końcu to takie nieprzyzwoite - kręcić filmy o rzeczach, które dzieją się naprawdę.

ocenił(a) film na 5
Freya_

Co w tym filmie było z horroru to ja nie wiem. :-/ Ale fajnie się oglądało, bo na szczęście nie lubię horrorów. :-)

ocenił(a) film na 6
Srebrnobury

Kolega nie oglądał Srpski film chyba

ocenił(a) film na 1
Srebrnobury

Pomijając oczywisty wątek seksualny, który ma niby szokować, ten film jeśli chodzi o fabułę i logikę, jest po prostu słaby. Nie widzę nic, co by go ratowało. Głupota i płytkość głównych bohaterów jest zbyt rażąca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones