PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876952}

Martwe zło: Przebudzenie

Evil Dead Rise
5,9 21 177
ocen
5,9 10 1 21177
6,6 21
ocen krytyków
Martwe zło: Przebudzenie
powrót do forum filmu Martwe zło: Przebudzenie

"Opowieść o dwóch zranionych siostrach, których spotkanie przerywa pojawienie się OPĘTANYCH DEMONÓW".
Tego jeszcze nie było. Koncept tak świeży i oryginalny, że z marszu mnie kupił.^^
Koniecznie trzeba będzie zobaczyć i poznać odpowiedź na to jakże frapujące pytanie.

gifcik

Też to kupuję, to będzie przełom.

gifcik

Demony są opętane przez anioły które poszukują Sodomę i Gomorę aby je spalić swymi strzałami czy też ognistymi mieczami. Na nieszczęście ludzi z powodu braku możliwości ustalenia położenia miast zaczynają niszczyć wszystkie po kolei aby wypalić zło z tego świata. Przeciwstawić się im mogą się tylko dwie małe dziewczynki córki Lota, które wiedzą jak przypodobać się Bogu...

gifcik

Widziałem dzisiaj zwiastun. To BEDZIE przełom. Nigdy nie widziałem takich scen i efektów specjalnych, w żadnym innym horrorze. I te błyskotliwe dialogi.

ocenił(a) film na 7
gifcik

Mordo, piszesz o Evil Dead i w tym kontekście "opętane demony" wcale nie rażą, ani też nie są aż tak pozbawione sensu ;)

gifcik

Ja bym obstawiał ... feminizm, wypełzły w czasach i do odpowiedniego środowiska, także mogłyby się zarazić ;) :D

ocenił(a) film na 9
gifcik

Szczerze trochę bawi mnie to wasze doszukiwanie się świeżych i oryginalnych konceptów w obrębie gatunku, który został już przebolcowany na wszystkie możliwe sposoby. Uważacie siebie za jakiś odkrywców pisząc o wtórności dzisiejszych horrorów? Chcecie oklaski?

Juaz

Ewidentnie nie masz pojęcia, co przeczytałeś w moim komentarzu, co jest w sumie przykre. Ale no - najlepszym się zdarza. Tylko po co się tym od razu chwalić? Chcesz oklaski?

ocenił(a) film na 4
Juaz

Jakichś.

Juaz

Rozczarowałeś wszystkich swym wpisem.

ocenił(a) film na 6
gifcik

Jakie pytanie?

Borys_17

Jak w tytule posta: "Jak opętać demona?"

ocenił(a) film na 7
gifcik

RZECZYWISTOSC OKAZAŁA SIĘ GORSZA OD HORRORU... My tu sobie piszemy na temat horrorów a zapominamy jak opętani i źli ludzie żyją obok nas i robią gorsze rzeczy bo jak można zabić nożem 4 miesięcznego bezbronnego synka.Takiej sceny nikt by nie pokazał w najkrwawszym horrorze.Nawiazuje do bestialskiego masowego mordu który w naszym poj.banym prawie nazywa się SAMOBOJSTWEM ROZSZERZONYM.Tragedia wydarzyła się plus minus 21 kwietnia 2023 roku w Chodzieży w Wielkopolsce. 41 latek opętany przez zło bo inaczej tego nie można nazwać zamordował nożem swoją matkę ojca żonę zabił bestialsko 4 miesięcznego synka po czy ma łóżku położył się koło zwłok żony i popełnił samobójstwo.Historia gorsza niż w tym filmie a wydarzyła się tu teraz obok nas.Ludziom coraz bardziej odbija i demony przejmują ich dusze.To kolejne masowe morderstwo w domu w ciągu kilku miesięcy.Takiej ilości morderstw w domach że bliska osoba zabija innych nie było nigdy.Mamy filmowe AMITYVILLE gdzie ktoś zabił całą rodzinę w nocy a takie historie są niestety obok nas.

punisher822_filmweb

Idź sobie.

punisher822_filmweb

"My tu sobie piszemy na temat horrorów" no tak, bo to jest FILMweb typie xD

ocenił(a) film na 7
phinecraft

Gon się TYPIE

punisher822_filmweb

Ehh, liczyłem na jakąś nową odklejkę a tu tylko tyle. Zawiodłeś mnie

punisher822_filmweb

Akurat to 4 miesięczne dziecko, to było uduszone poduszką, czy coś w tym stylu, a nie nożem zadźgane, jak piszesz.

gifcik

Sprawa prosta: był sobie zwykły demon co chciał opętać dziewczynę czy dwie ale pooglądał TV i zobaczył, że w Polsce jest łamana konstytucja. W końcu wziął się wkurzył i cos go opętało i tak oto stał się opętanym demonem :D
BTW
Twój komentarz zrobił mi dzień :)

gifcik

Jak to jak hot karyna każdego opęta a na demony i araby najlepiej dziewica

użytkownik usunięty
gifcik

Tylko zacofani katolicy komentują i lubią kompletny debilizm. Gratuluję 500+


Możesz być ograniczony w poglądach - nie mój problem - ale może jednak postaraj się nie pokazywać, że jesteś zacofany również językowo i poświęć tę chwilę czy dwie, żeby komentować pełnymi, a przy tym zrozumiałymi zdaniami.
O jakim kompletnym debilizmie mowa?
Skąd wniosek, że ja komunikuję, iż cokolwiek - szczególnie kompletny debilizm - lubię?
Jedyne, co mi tutaj przychodzi na myśl, to to, że pojęcia takie jak ironia czy sarkazm są Ci zupełnie obce, ale to jest koncept zbyt abstrakcyjny, by mógł być prawdziwy. A jeśli jednak jest prawdziwy - to staje się też bardzo, bardzo smutny.
Skąd pomysł, że jestem (tudzież poczuwam się do bycia) katolikiem?
Skąd wniosek, że okradam innych Polaków tą PiSowską łapówką dla naiwnych?

Doprawdy, to wręcz zdumiewające, ile błędnych wniosków i dowodów własnej ignorancji oraz bezmyślności (w tym braku umiejętności czytania ze zrozumieniem) popełniłeś w jednej wypowiedzi. Dawno nie widziałem, by ktoś tak skutecznie potrafił zaorać samego siebie. Gratuluję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones