PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30709}

Martwe zło

The Evil Dead
6,7 39 255
ocen
6,7 10 1 39255
6,6 23
oceny krytyków
Martwe zło
powrót do forum filmu Martwe zło

Fabuła jest bardzo dobrze pomyślana i wciąga. Atmosfera tej produkcji jest znakomita. Dziwne i niepojęte zdarzenia, które mają miejsce w opuszczonej chatce tylko potęgują uczucie grozy. Dużą zaletą filmu jest fakt, że przez cały czas coś się dzieje, akcja rwie do przodu. Twórcy umiejętnie trzymają nas w niepewności: co czai się za oknem ?, co jest za drzwiami ? itp. Prawdziwa akcja zaczyna się jednak dopiero, gdy jedna z dziewczyn pada ofiarą demona. Nie mamy czasu na chwile wytchnienia, każda opuszczona minuta, to stracona szansa na obejrzenie mrożącej w żyłach sceny. Szkoda, że pod koniec, film zaczyna niebezpiecznie skręcać w budzącym niepokój kierunku. Niektóre momenty są niedorzeczne i jakby umieszczone na siłę. Demony zaczynają się śmiać, a przygrywająca muzyka irytuje, zamiast służyć budowaniu odpowiedniej atmosfery. Nie podobał mi się również wątek ożywionych drzewa zabijających gałęziami. Takich sytuacji jest dużo w końcówce.

ocenił(a) film na 9
Koneser_Kielce

Jest to jeden z czołowych horrorów które cenie i oglądam często choć znam doskonale.

ocenił(a) film na 10
zegan333

Tą część obejrzałem ponad 10 razy najlepiej odświeżam gdy obejrzę kilka horrorów które okazywały się niewypałem. 

ocenił(a) film na 9
Koneser_Kielce

Mnie sie akurat spodobal fakt ze demony sie smialy I to nie tylko z bohaterow ale I z widzow

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones