PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30709}

Martwe zło

The Evil Dead
6,7 39 255
ocen
6,7 10 1 39255
6,6 23
oceny krytyków
Martwe zło
powrót do forum filmu Martwe zło

Ciekaw jestem co to za idiota bez szkoły, zaakceptował te miniaturki przy rolach Cheryl, Scotta i Lindy i jeżeli dalej tutaj pracuje to jak to jest możliwe że dalej piastuje swoje stanowisko? Przecież te miniaturki psują cały odbiór filmów, wchodzę na stronę i na dzień dobry bije mi po oczach tym kto umrze i że na samym końcu zostanie Ash, ale przede wszystkim tym co mnie ma straszyć. Czy naprawdę nie było innych kadrów z filmu z ujęciami na te postacie które można było tam włożyć?

Michal_Orzel9

Dobre pytanie. Minęły 4 lat od zadania pytania, ale one dalej tam są.

wilczekstepowy

Cóż pytanie było zadane w czasie kiedy człowiek jeszcze czegoś oczekiwał od ludzi prowadzących ten portal i był do tego stopnia naiwny, iż wierzył że zajmują się nim rzetelni ludzie. Dzisiaj nie oczekuję od nich już niczego. Kiedyś podałem do edycji tytuł filmu niemieckiego Hindenburg z 2005 roku, ponieważ ktoś wpisał tytuł z literówką. W odpowiedzi otrzymałem informację że nie można zmienić tytułu ponieważ muszę podać jakiś odnośnik zajmujący się filmami, sugerujący że ten tytuł jest prawdziwy (portal, broszurę, plakat, cokolwiek). Fakt, iż sterowiec taki jak Hinderburg nigdy nie istniał, natomiast Hindenburg tak i rozbił się w 1937 roku, nie ma dla ludzi tutaj zarządzających żadnego znaczenia, co dziwi tym bardziej że plakat z tego filmu na dokładnie tej samej stronie na której była (bo już to na szczęście zmienili) literówka jasno pokazywał jaki tytuł film powinien nosić. Ale nie po co zmieniać, a komu to potrzebne. Teraz jest już ok, ale fakt że zmiana jednej literówki zajęła całe lata, mimo tego że pokazujesz im ją palcem...nie wiem może się czepiam, ale jak dla mnie to wieje amatorszczyzną strasznie, tym bardziej że jest tu cała masa ludzi którzy zajmują się sprawdzaniem tego.

Michal_Orzel9

Tak, tutaj na portalu wiele takich niuansów. Mnie najbardziej odrzucił czas oczekiwania na zaakceptowanie wprowadzanych zmian oraz bardzo częste odrzucanie dodanych rzeczy z bardzo błahych powodów. Gdy po około roku przychodziła do mnie informacja, że moja propozycja została odrzucona to nawet mi się nie chciało zaglądać do tej odpowiedzi.

wilczekstepowy

No dlatego finalnie chyba nie ma sensu tego tutaj roztrząsać, skoro ludziom pracującym na tym portalu pasuje że są błędy to niech będą, bo tak najwidoczniej chyba jest. Ja na to już mam wywalone, jak napisałem wyżej, jeżeli starasz się im pomóc, a oni mają gdzieś to co się mam przejmować. Oni się nie przejmują że ich portal wygląda źle, a ja mam się przejmować? Osoba co przychodzi tutaj sporadycznie ocenę wystawić? Machnąć ręką, wejść zrobić swoje, wystawić ocenę i wyjść. Tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones