PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=449390}
6,3 32 020
ocen
6,3 10 1 32020
6,5 10
ocen krytyków
Martyrs. Skazani na strach
powrót do forum filmu Martyrs. Skazani na strach

uzyskał ocenę 4/6. Recenzujący dopatrzył się w tym dziełku jakiegoś głebszego, mistycznego przekazu. Albo z biegiem czasu zgłupiałem albo coś chyba przeoczyłem. Gdyby to był horror, thriller, to bym jeszcze zrozumiał ale żabojady(swoją drogą kino francuskie spadło na łeb i ze złamanym karkiem dogorywa próbując nieudolnie naśladować hollywood) chyba wyraźnie chciały żeby widz wyciągnął jakieś daleko idące wnioski których osobiście nie dostrzegłem. Zapowiadało się dobrze a skończyło fatalnie, odradzam seans w kinie ocena 3/10.

tetsuo_2

Zgadzam się. Pierwsza godzina bardzo ciekawa, ale potem jest już tylko gorzej. Jakaś chora filozofia i idiotyczne wymyślanie powodów żeby kogoś potorturować. 3/10.
3 za fajne aktorki, muzykę i pierwszą godzinę filmu.

ocenił(a) film na 10
Aylinn

Tak to jest jak malolaty zabiora sie za ogladanie filmu:D:D:D Film jest kapitalny. Ma wszytsko czego prawdziwy horror powinien miec.

ocenił(a) film na 3
wishmaster1986

Dziecko obejrzyj jakieś prawdziwe horrory bo to co masz w ulubionych świadczy o tym że nie jesteś dzieckiem tylko półgłówkiem.

ocenił(a) film na 8
tetsuo_2

A co może wilkołaki, duchy, zombie, hektolitry krwi, wampiry są straszniejsze...? [śmiech na sali].

wishmaster1986

Wiesz, ja małolatem już nie jestem od paru dobrych lat. Jak powiedziałam pierwsza godzina jest super, ale potem już film spada w dół.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones