PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111232}
6,1 19 754
oceny
6,1 10 1 19754
4,5 4
oceny krytyków
Mary Kate i Ashley: Nowy Jork, nowa miłość
powrót do forum filmu Mary-Kate i Ashley: Nowy Jork, nowa miłość

Ciekawa jestem ile w swoim życiu obejrzeliście filmów. Ja sobie zapisuję i wiem, że obejrzałam ich 237.

iwona655

ja nie wiem ale można policzyć tak mniej więcej. Średnio 3 na miesiąc od 6 lat, nie licząc tych wcześniej, pewnie będzie jakieś 500, ale tytułó nie podam ;)

iwona655

Codziennie po dwa filmy, czasami wcale, ratio ponad jeden na dzień, zsami po 3-5 w nudny dzień.
Więc okolo 3-4 tysiecy mogę dawać.

iwona655

co za bezsens.. na co to komu, filmy się ogląda dla przyjemności, a nie żeby sobie zsumować ile ich się obejrzało dotychczas. Ja nie mam pojęcia ile ich obejrzałam w swoim życiu i na pewno nie będę się nad tym głowiła :) pozdrawiam

iwona655

A ja lubię wiedzieć ile obejrzałam filmów i nie uważam spisywanie ich za bezsens. Bez sensu to ty napisałaś. Na swojej liście mam 282 filmy.

iwona655

po co je zapisywać. Ja oglądam około 3-4 dziennie. Więc sama rozumiesz. Nie będe sie zastanawiać...

iwona655

z wypożyczalni wypożyczam średnio 4 filmy raz, dwa w tygodniu. W domu codziennie coś oglądam plus w necie plus chodzę do kina razy ilość przeżytych dni odkad umiem mówić patrzec i rozumieć minus dni w których byłam w Anglii i we Francji równa się 98754122138453748618937.
Dziękuję za uwagę

iwona655

ciekawy temat... zastanawia mnie tylko, czemu spisujesz ile filmow ogladalas. ja ogladam jakies 20-30 miesiecznie od 2 lat, nie liczac telewizyjnych i tych, ktore obejrzalem po kilka razy. proponowalbym wiec raczej o policzenie, ile filmow widzialo sie na duzym ekranie, to naprawde duzo ciekawsze...

iwona655

hehe a ja od niecałych 4 miesięcy mam 92 filmy udukomentowane :) :D:D każdy film oglądnięty na kompie ( na kino kasy niemam:) kopiuje folder z tego filmu i napisy :D:D:D:D:D:D obrócz filmu :) :) :P:P nie licze filmów oglądnietych w TV nawet jak by to była premiera z 2006 r :) :) a tak w sumie filmów oglądniętych na kompie w przediale 2 lat to bedzie okolo 400 lub wiecej :) no i kilka razy w kinie byłęm ale to młody i głupi byłem :P

bociqn

heheh sorry za błędy !! spieszyłem się (lol)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones