PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7576}
6,9 8 124
oceny
6,9 10 1 8124
Mary Reilly
powrót do forum filmu Mary Reilly

rozumie że ja jestem tylko zwykłym ludkiem a krytycy oceniają filmy, ale nominacja do złotej maliny dla Julie Roberts to przesada.Wydaje mi sie że zagrała bardzo dobrze niełatwą role.Może Amerykanie do tej mało prestiżowej nagrody wystawiają tylko filmy ze znanymi nazwiskami????moja ocena to 7

sawin

Popieram
film mi sie podobal, tak jak rola Julie Roberts ktora odbiegala od tych innych dla mnie podobnych do siebie. Nie rozumiem tej nominacji dla niej i dla rezysera

wolfdog11

Wchodze na filmweba...szukam info o "Mary Reilly"...widze nagród 3, brnę dalej....nominacja do złotych malin dla reżysera oraz dla Julie Roberts...załamka...wychodzi na to, że ja myśląc, że jest to jedna z lepszych jej ról, jestem w wielkim błędzie...albo to krytycy mieli gorsze dni...nie wiem...ogólnie ten filmik bardzo mi sie spodobał, doskonała gra Johna Malkovica w pewnym stopniu zaważyła na tym.. nastrój grozy, kolejne zaskakujące scenki...również tych hamerykanów nie rozumiem. pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Klaudia_Mmm

dziwny jest ten świat,faktycznie załamka Julia była zaje....ta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones