PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005495}
6,3 1 851
ocen
6,3 10 1 1851
Maryla. Tak kochałam
powrót do forum filmu Maryla. Tak kochałam

Jestem ciekawy jakby TVP funkcjonowało gdyby nie okradało podatników zmuszają ich do płacenia abonamentu ...wiadomo że grupa mądrych ludzi nie płaci tego haraczu ale jest bardzo duża ilość osób starszych która to robi ze strachu .Od 3 dekad TVP ztrudnia te same gwiazdeczki typu: Maryla ,Zenek ,Bracia Golec i wielu innych ...żeby spiewali przez te wszystkie lata te same pioseneczki zarabiając przy tym ogromne pieniądze pozyskane własnie z haraczu.Programy rozrywkowe,festiwale itd. mam wrażenie że są robione nie dla widza tylko dla osób które mają tam występować i zarobić na tym duże pieniądze np. przykładem jest Kammel który jest w TVP wszędzie ,praktycznie w każdym programie ,wydażeniu od 30 lat i to nie jest tak że jestem zawistny i zazdrosny ale ci ludzie nie są jacys nadzwyczajni aby wciskać ich na siłę wszędzie gdzie się da za publiczne pieniądze .Ostatnio wyszło na jaw że podobno Barbara Szatan w TVP dziennie zarabiała 5-8 tys.zł to zastanówcie się ile zarabia Holecka czy inni towarzysze .Serio nie boli mnie ile zarabiają gwiazdy Polsatu czy TVN 'u bo to co wydenerują to zarobią w TVP jest inaczej bo to studnia bez dna dla stałej elity która jest przyssana do publicznego cycka od dłuższego jak i krótszego czasu .

Oeniusz

Uważam że kanał TVP Kultura by nie powstał ani regionalne odziały TVP polecam dokument o Jacku Zejdlerze. Oczywiście masz prawo do własnych predyspozycji co do osób które są zatrudnianie w TVP z drugiej strony, natomiast warto szanować widzów niezależnie czy oglądają TVP, Polsat czy TVN.

ocenił(a) film na 1
buterfly

Faktycznie, gdyby niepowstały byłaby to wielka strata dla Polski . Te wszystkie kanały o których wspominasz istnieją tylko dlatego bo tak czy siak znajdą się na nie pieniądze i to bardzo duże ,gdyby te stacje miały żyć własnym życiem czyli jak każda normalna prywatna telewizja fukcjonować dzięki reklamą już dawn ślad po nich by zaginął ,natomiast nie mam obowiązku szanowania ludzi podatnych na manipulacje,propagandę TVP/TVN/Polsatu... niech oglądają co chcą i płacą na co chcą .

Oeniusz

Nie wiem, czy byłaby to strata dla Polski, bo tak jak sam powiedziałeś również jestem zdania, że każdy ma prawo oglądać to, co chcę, natomiast że gdyby nie stacje TVP nie miałbym okazjo obejrzeć dokument o wspominanym Jacku Zejdlerze, który swoją postawą zasługiwał na przypomnienie jego osoby. Właśnie dla takich produkcji płace abonament, jaki i emitowany na TVP klasyków kina takich jak wczorajszy wyemitowany film Lawrence z Arabii oraz dzisiejsze Maroko z 1930 roku. Wiec najpierw zapytaj się widowni TVP i inny kanałów co na nich oglądają, zanim ocenisz to na propagandowe treści i również nie oceniam produkcji przed ich premierą, jak to zrobiłeś w przypadku tego dokumentu. Natomiast szacunek każdemu się należy niezależnie co ogląda osobiście nie oglądam TVN, iż nie interesuje mnie kolejna powtórka Szybkich i Wściekłych ani kolejna powtórka komedii romantycznej, ani tym bardziej nie chcę się dokładać, oglądając czas reklamowy podczas emisji programu Pana Kuby Wojewódzkiego, ani Pani Magdy Gessler z powodu ich niskiego poziomu kultury osobistej mimo to nie okazuje braku szacunku do oglądających TVN.

ocenił(a) film na 1
buterfly

Wszystko rozchodzi się o wyłudzaie pieniędzy od i tak już biednego społeczeństwa na te może i fajne programy i to tylko tyle ,serio gdyby abonament nie byłby obowiązkowy tego mojego wypisu byś nie zobaczył .

Oeniusz

Osobiście znam takich co od lat nie płacą abonamentu chociaż ich byłoby na to stać. Biedni zapewne tym bardziej nie opłacają abonamentu ja opłacam wolę obejrzeć parę produkcji które mnie interesują, niż mieć dostęp do tysięcy tytułów wykupując Netflixa ale obejrzę tylko kilka tytułów po czym miałbym problem z wyborem tego co mnie interesuje, albo nawet filmu który nieoczekiwanie by przypadł mi do gustu bo zamiast na jakości skupili się na ilością. Dlatego na chwilą obecną płacę abonament mimo minimalnej oferty to jednak znajduje programy które mnie interesują które gdyby nie TVP by nawet nie powstały, jak wspominany dokument o Jacku Zejdlerze umieszczam krótki zwiastun może i ciebie zainteresuje ten dokument.https://www.facebook.com/tvpopole/videos/126086739355341/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones