PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98590}

Marzyciel

Finding Neverland
7,6 253 634
oceny
7,6 10 1 253634
6,8 25
ocen krytyków
Marzyciel
powrót do forum filmu Marzyciel

..

ocenił(a) film na 8

oglądałam, zapamiętałam i nawet się wzruszałam.. każdy kto ma w sobie małe dziecko będzie
fantazjował razem z filmem, chcąc przenosić się w swój wyimaginowany świat.. ma w sobie
magię.. dla marzycieli i tych, którzy lubią delikatność.. polecam..

QlSza

"Finding Neverland" w moim osobistym rankingu "najpiękniejszych" filmów znajduje się na podium- tuż obok "Big Fish" i "La vita e bella". Cała ta trójka to genialne dzieła, które łączą smutek czy też tragedię ludzkiego życia z bajkowością i zwykłym, krystalicznie czystym, pięknem.

A scena, w której przy akompaniamencie cudownej muzyki Kaczmarka dzieciaczki maszerują do teatru, by chwilkę potem dać się ponieść magii wyobraźni, za każdym razem rozbraja mnie do łez...

ocenił(a) film na 8
ed j. rush

"La vita e bella" to jeden z tych obrazów, które widziałam kilkakrotnie.. Dużą Rybę z pewnością obejrzę.. jestem pod wrażeniem magii, która została zaszczepiona w tych filmach..

QlSza

Przypomniało mi się, że bardzo fajnym "magicznym" filmem jest "Pana Magorium cudowne emporium"- przez wielu porównywany z burtonowską Fabryką Czekolady, ale to chyba ze względu na podobny klimat ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones