PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98590}

Marzyciel

Finding Neverland
7,6 253 636
ocen
7,6 10 1 253636
6,8 25
ocen krytyków
Marzyciel
powrót do forum filmu Marzyciel

Zbieram się na ten film o dawna, gdyż chcę znowu zaufać ludziom oceniającym na filmwebie.
Jedyny problem polega na tym, że równolegle będzie świetna komedia na TVNIE, do której lubię wracać.
Myślę jednak, że postawię na Marzyciela, ponieważ go nie widziałem, a z tego co czytam, powinienem.
A Wy, Panie i Panowie, gotowy już macie popcorn i jakiś trunek?

ocenił(a) film na 7

Ja też nie widziałam i niestety dzisiaj też nie mam możliwości zobaczyć :((( ale mam przeczucie, że film jest dobry

użytkownik usunięty
flavour30

A na pocieszenie dodam, że reżyserem jest facet, który nakręcił "Stay", który znajduje się na liście moich ulubionych produkcji. ;]
Dopiero to teraz odkryłem, dzizas...

ocenił(a) film na 7

to również moja ulubiona produkcja, o nie.... ale nadrobię ;)

ocenił(a) film na 7

w każdym razie miłego oglądania i daj znać jakie wrażenia

użytkownik usunięty
flavour30

Od pierwszych scen można zauważyć "rękę" Pana Marca Fostera, który po raz kolejny pokazał, że jest reżyserem jakich mało. Te przejścia między scenami i Johnny Deep z Kate Winslet, którzy w ogromnej mierze dzięki wyżej wymienionemu reżyserowi sprawili, że ten film jest niesamowity. Drugi film, po "Stay" tego właśnie Pana, który sprawił, że po seansie jestem zachwycony.
Dość jednak o nim, bo w tej produkcji po prostu nie było słabego punktu. Jak już wspomniałem, wspaniale dobrani aktorzy, piękne zdjęcia, czy genialna muzyka, nota bene nagrodzona prestiżową nagrodą. Dziwi mnie osobiście fakt, dlaczego tych nagród ów kino nie dostało więcej, ponieważ należy ono do tego rodzaju filmów, w których nie musi występować agresja, scena erotyczna czy efekty specjalne, aby być filmem zabierającym widza w inny świat. "Marzyciel" swą prostotą, a zarazem awangardą sprawia, że widz przeżywa wszystkie emocje razem z bohaterami.
Po sztuce, John spytał Pitera:
-Jak było?
-Magicznie.
Tak mogę posumować przygodę z tym filmem.

ocenił(a) film na 7

recenzja mega więc film pewnie też :) właśnie o to chodzi, że filmy, w których brak tego, co napisałeś, czyli agresji, erotyki, itd. nie przyciągają większości widzów i nie są aż tak popularne...no ale cóż, nie wszyscy wiedzą, co dobre ;)

ocenił(a) film na 7

Właśnie się skończył. Dobry film, 7/10.

Zabor85

Szkoda, że nie była dostępna opcja oryginalnej ścieżki językowej i napisów… I to jeszcze w takim cyklu jak „Kino mówi”. Że o HD nie wspomnę. A kolejny film w ramówce, który na Filmwebie ma ledwo 600 ocen, tę oryginalną ścieżkę dźwiękową posiada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones