PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600122}

Maska grozy

ChromeSkull: Laid to Rest 2
4,4 817
ocen
4,4 10 1 817
Maska grozy
powrót do forum filmu Maska grozy

Bo wszędzie szukam lektora nie ma są tylko napisy wiecie dlaczego tak jest pozdrawiam.

numer6

Też szukałem, dwójka odziwo jest z lektorem a jedynka z napisami, ale trudno ;D

numer6

Ponieważ jedynka jak na razie nigdzie u nas w Polsce oficjalnie nie wyszła , ani też nigdzie nie była puszczana w telewizji , w przeciwieństwie do dwójki , którą jakiś czas temu puściła właśnie TV Puls pod nazwą : Maska Grozy

numer6

Wynika to zapewne z tego, że jedynki nie puszczono w tv, głąbie. Tak, jesteś głąbem, który nie opanował interpunkcji i zadaje durne, niemal retoryczne pytania.

androgenius

Film nie musi być puszczony w tv, żeby był dostępny z lektorem idioto. Nie znasz się to nie gadaj pajacu.

bartoszcyc8

No powiem szczerze (bez żadnych prowokacji) że raczej musi w telewizji polecieć żeby był z lektorem , tyczy się to oczywiście wyłącznie filmów które nie wyszły u nas na oryginalnych nośnikach (DVD/BLU-RAY bądź VHS w przypadku starszych produkcji) , lub też gdy są np. wydane na DVD tylko z napisami (bo takich wydań też jest sporo) , przecież wiele tych DVD-RIPów i BRRipów z sieci z lektorem to tak naprawdę zagraniczne wersje z wklejoną polską fonią dźwiękową , która pochodzi właśnie między innymi z takich chociażby kopii telewizyjnych jak w przypadku " Laid to Rest 2 " które leciało w TV Puls.

Siwy1984

Sam sobie przeczysz. Po prostu nie musi być puszczony w tv, tylko wystarczy, że wyjdzie na DVD albo Blu-Ray z lektorem. Koniec. Kropka.

bartoszcyc8

Jak film jest wydany na DVD lub BLU-RAY z lektorem to owszem , przecież wyraźnie napisałem że chodzi mi WYŁĄCZNIE o filmy które u nas nie wyszły na żadnych nośnikach z lektorem (a takich u nas przecież nie brakuje) , wśród samych horrorów jest masa takich filmów.

Siwy1984

Co nie zmienia faktu, że użytkownik, któremu odpowiedziałem napisał głupotę.

bartoszcyc8

To fakt , ale na to to już nic nie poradzimy , trolli nie brakuje

bartoszcyc8

Siwy dobrze gada ! . Mam wiele filmów z prywatnego trackera i tam właśnie osoby się tym zajmują ,podkładają polskie audio do DVDRipów i BRRipów . Dzięki takim "zabiegom" mamy możliwość obejrzenia filmów czy seriali z lektorem w zajebistej kopii .

WARIACIK

Mi chodziło tylko o to, że film nie musi być puszczony w TV, aby dostępna była jego wersja z lektorem. Kopia filmu z lektorem może pochodzić z nośnika DVD, a telewizja może nigdy nie puścić takiego filmu. Tylko o to mi chodziło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones