PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600122}

Maska grozy

ChromeSkull: Laid to Rest 2
4,4 817
ocen
4,4 10 1 817
Maska grozy
powrót do forum filmu Maska grozy

Kolejny film o superwytrzymałym,silnym,i nieśmiertelnym psychopacie. Proponuje stworzyć specjalny legion,oddział psychopatów o takich cechach,jak pokazują takie filmy,i wysłac ich na wojne naprzykład Afganistan,Syria,wystarczy garstka takich psycholi żeby zrobiła porzadek,po co wysyłac słabych żołnierzyków skoro mamy na świecie taki potencjał psycholi;)
Film słaby,bajeczka. nie polecam.

tiltomasz

Obudź się,halo film już się skończył.
To nie jest film na faktach,żebyś wymyślał jakieś pierdoły,chłopie co Ty jarasz?
Takich wytrzymałych psychopatów nie ma na prawdę,więc nie wiem o co te pretensje i do kogo?
Film Ci się nie podobał i spoko,masz prawo go tak oceniać,ale po cholerę wymyślasz jakieś teorie o storzeniu takich psycholi i wysyłanie ich na wojny?

Artur7335

Wymyślam takie teorie,żeby taki typek jak Ty miał co napisac. A jak sie Tobie podobaja takie filmy tego typu,to szczerze mówiąc gówno mnie to obchodzi. Więc załóż sobie osobny temat i tam wypisuj swoje wywody,a nie wpieprzasz sie do mnie. A teraz won!!!!!!!

tiltomasz

Jak byś choć trochę myślał,wiedziałbyś że to jest forum dla wszystkich i każdy może komentować,lecz widzę że Ciebie najbardziej zadowoliłby komentarz pozytywny,w takim razie po co piszesz cokolwiek skoro każdemu sprzeciwiającemu się napiszesz Won,to nie jest Twój folwark,gdzie mógłbyś komuś zabronić wypowiadać się.

ocenił(a) film na 5
Artur7335

Racja kazdy moze wypowiedziec sie na temat filmu czy to pozytywnie czy tez nie. Nie musisz sie zgadzac z inna opinia ale bez obrazy ja uszanowac.Co do "tiltomasz" widocznie zbyt "realistycznie" podszedles do filmu skoro tak cie to oburzylo i nie spodobalo. Gdybysmy kazdy film brali pod takim katem ze glowny bohater jest superwytrzymalym i niesmiertelnym koksem to zaden film nie mialby racji bytu czy to o psychopacie czy o dzielnym policjancie/komandosie itp (mam tu na mysli np: Szklana Pułapka, Rambo i mase calych innych filmow). Poza tym praktycznie kazdy film o psychopacie jest taki sam koles nie do zabicia i superwytrzymaly az do konca filmu i tam ginie albo powstaja kolejne czesci.

tiltomasz

nie wydaje mi sie zeby wyslanie ich do afganistanu pomoglo swiatu,skoro oni tak kochaja zabijanie to pewnie jeszcze do niewinnych sie przyczepia ,

tiltomasz

Szczerze: Świetny pomysła na film! Parszywa dwunastka w konwencji slasherowej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones