PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7585}

Maska

The Mask
6,8 309 438
ocen
6,8 10 1 309438
6,8 21
ocen krytyków
Maska
powrót do forum filmu Maska

Dziś leciała maska na tvn o 16 55. Szkoda że tvn zrobił nową wersję brakowało mi tekstów typu :
" Przegląd żołędne d*pki pora dokręcić wam śrubki " ;D itp. Lecz może to być spowodowane że film został puszczony dla widzów w wieku od 7 lat... a na tym niestety traci film.

ocenił(a) film na 7
Panks55

dokładnie tego samego tekstu mi zabrakło! :D

ocenił(a) film na 8
Panks55

Scena w której Maska sprawdza czy ma jakieś pieniądze w kieszeni.
Tekst: "gość bez forsy zawsze gorszy" znam ze starej wersji puszczanej na tvp1 :)) Sentyment

ocenił(a) film na 9
djadamus

kiedy to lecialo na tvp ? Jaki lektor ?

ocenił(a) film na 8
jestemtwoimojcem

Nagrywałem na kasetę VHS. Był wyemitowany na tvp1 gdzieś tak w roku 1997. Pierwszy raz zobaczyłem sceny z tego filmu w Teleexpresie w roku 1994. Była pokazana scena w klubie Coco Bongo kiedy to Maska szaleje na widok Tiny (świetne jak na tamte czasy efekty komputerowe-podkreślał to redaktor teleexpressu) Filmu jeszcze nie miał premiery w polskich kinach.

ocenił(a) film na 9
djadamus

własnie pamietam jak przez mgle urywki maski z tvp. Ech to były czasy :) jeszcze na polsacie emitowano serial z takim samym lektorem jak na tvn

ocenił(a) film na 10
djadamus

A jak ja kiedyś oglądałem to było: "Zapomnij o balu, jak nie masz szmalu... wstąpie gdzieś po drodze" :D

Bujaks

No fakt ten tekst też niestety zmienili.

ocenił(a) film na 10
Panks55

Tak, to prawda. Ja oglądałem kilka minut po północy i myślałem, że przysnąłem na moment, ale jednak nie było tego tekstu.

ocenił(a) film na 7
Panks55

Mi również zabrakło tego tekstu, zważywszy na to, że ma on w filmie bolesne znaczenie dla tych z warsztatu :D

ocenił(a) film na 9
Panks55

Ja również oglądałem i Peggy mówi:"Z samej rubryki nie wyżyję". Jednak kiedy odtwarzałem z internetu, mówiła:"Za rubrykę gó*no płacą" :D No cóż TVN niestety puścił wersję od lat 7.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones