PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7585}

Maska

The Mask
6,8 309 633
oceny
6,8 10 1 309633
6,8 21
ocen krytyków
Maska
powrót do forum filmu Maska

Maska to jeden z moich ulubionych filmów. Przez 14-15 lat mogłem powiedzieć że to był mój jedyny ulubiony film. Ulubiony film z dziećiństwa. Obejrzałem go parę razy, tyle ile razy było w telewizji ;D. Mam nadal nagrany na kasetę. Nawet dziadka zmuszałem do oglądania :). Utożsamiałem się z postacią i zarazem chciałem mieć taką maskę - dostęp do tylu możliwości.
Wtedy podziwiałem film za humor, bardzo zaawansowane (jak na tamte lata) efekty specjalne i graficzne. Z filmem moim idolem stał się Jim Carrey, nie mogłem przeżyć jak ją mógł wyrzucić. Kostium maski rewelacyjny.
Zapraszam do dzielenia sie wrażeniami o tej przekomicznej komediowo-śmiesznej komedii ;D

ocenił(a) film na 10
danioterix

rodzice kupowali mi nawet malowanki i łamigłówki z maską i jeszcze maiłem jakieś gadżety ;D

danioterix

"Maska" to jeden z moich ulubionych filmów z dzieciństwa. Po jego obejrzeniu oszalałam na punkcie Carrey'a, rodzice mieli nakaz nagrywania filmów z jego udziałem ;-) niestety, większość z kaset była przeze mnie oglądana tyle razy, że zjechały się całkowicie, a mam takie zboczenie, że starsze filmy wolę oglądać na vhs XD

ocenił(a) film na 8
promiseYOU

Ja też w dzieciństwie uwielbiałam ten film. Carrey stał się moim ulubionym aktorem :) Dopiero 2 lata temu zmieniłam nieco swój gust xD

danioterix

<lol2><lol2><lol2><lol2>









Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones