PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7585}

Maska

The Mask
6,8 309 445
ocen
6,8 10 1 309445
6,8 21
ocen krytyków
Maska
powrót do forum filmu Maska

Maska z Dubbingiem???

ocenił(a) film na 10

Pierwsze słysze że wyszła Maska z dubbingiem, rozwinełem pełną obsade i patrze a tam dubbing. Oglądał ktoś wersje z dubbingiem??

ocenił(a) film na 7
THE_MASK

Polski dubbing został zrobiony na zlecenie Canal +, w połowie lat 90-tych(pewnie w 1996 roku). Wiem ponieważ widziałem ten film i posiadam w wersji z Canal plusowskim dubbingiem.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
Replo

chciałbym ten film jestem w stanie zapłacić to jest mój email igor.szyinski@gmail.com i wchodzę w google gmail jakby coś

ocenił(a) film na 10
ulalasz

znalazłem mam już z lektorem na płycie dzieki :}

ocenił(a) film na 7
ulalasz

A skąd masz wersję z dubbingiem? Kupiłeś gdzieś? Jestem zainteresowany.

Konieczko

Wersji z dubbingiem nigdzie nie kupisz, bo emitowana była tylko na Canal+ w połowie lat 90., wszędzie indziej film szedł z lektorem. Na chwilę obecną dubbingowaną wersję możesz dostać jedynie od osób, które nagrały ją podczas emisji na C+. Ostatecznie liczyć na to, że stacja kiedyś ponownie wyemituje film w takiej wersji – jakiś czas temu odświeżali przecież kilka odcinków „Przyjaciół” z dubbingiem.

użytkownik usunięty
Konieczko

Ja mam wersję z dubbingiem. Niestety lektor jest bardzo kiepski. Wystarczy wpisać w google:

maska torrent pl lektor - i masz trzeci odnośnik z chomikuj. Pozdrawiam.

THE_MASK

Ja też to oglądałem w dubbingiem.... Przedni dubbing, głos maski zabójczy... polecam, lepszy od lektora :)))

ocenił(a) film na 8
THE_MASK

Jeśli ktoś posiada wersję z dubbingiem to proszę o kontakt sibucha09@gmail.com. Również jestem w stanie zapłacić. Inne filmy z dubbingiem na zlecenie canal+ również mile widziane.

ocenił(a) film na 6
THE_MASK

ma ktos z dubbingiem? jak tak to prosze o kontakt

arek2010

Wersję z dubbingiem można znaleźć m.in. na takim serwisie z gryzoniem w nazwie. Wystarczy wyguglować.

ocenił(a) film na 8
arek2010

na kinomaniaku jest :p

ocenił(a) film na 5
THE_MASK

Co z wami? Po co szukać czegoś takiego? Ja bym chciał, aby wszystkie filmy z dubbingiem zniknęły, a wy szukacie czegoś takiego :D No spoko, ale mnie to mega zdziwiło.

ocenił(a) film na 10
TomaszO1983

Ja np. jestem tylko ciekawa takiej wersji : ) Nie mówię że jest dobra bo nawet nie widziałam.

użytkownik usunięty
THE_MASK

Dubbing????
Serio????
Lektor lepszy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones