PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7585}

Maska

The Mask
6,8 309 445
ocen
6,8 10 1 309445
6,8 21
ocen krytyków
Maska
powrót do forum filmu Maska

Super film!

ocenił(a) film na 10

Dla mnie ten film to coś niesamowitego! Już od dawna chciałam go obejrzeć. Nie zawiodłam się.
Genialna rola Jima Carrey'a, to, jak zachowywał się po przemianie w maskę - totalny odlot! No a
jako Stanley - mrr :3
W dodatku mnóstwo nawiązań do różnych kreskówek (bądź co bądź, je także kocham, chociaż
"mam już 14 lat i te dziecinne bajki nie są dla mnie"), mafia, taniec (Presley xdd), policja, HUMOR...
Wszystko, co w moim guście!
Jestem filmem totalnie zachwycona i na pewno jeszcze wiele razy go obejrzę :)

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
disneyova

Prawie te same odczucia ;D Tylko że ja obejrzałam po latach, bo w dzieciństwie go widziałam ^^ To jeszcze bardziej dodaje magii temu filmowi, że nawet po 20 latach śmieszy ^^ Kreskówki kocham, tak samo jak Ipkiss, czy nawet sam pan Carrey :D
Wszystkie fajne motywy pojawiły się w tej produkcji. Zawsze chętnie do niej wracam : )

ocenił(a) film na 10
natka17_1998

Hehe, ja właśnie w dzieciństwie w ogóle nawet nie słyszałam o Masce :D potem kilka razy widziałam go w gazecie telewizyjnej, ale jak go chciałam obejrzeć, to matka mówiła, że to głupi film o "tym zielonym" :P ale go obejrzałam na kompie i jestem zachwycona :3

Jaka jest twoja ulubiona scena z filmu? Ja mam kilka, ale ostatnio najczęściej oglądam tą z tańcem do "Hey Pachuco" :)

ocenił(a) film na 10
disneyova

:D
Ja pierwszy raz obejrzałam go w telewizji ^^ A potem w Boże Narodzenie, kiedy byłam troszeczkę starsza. Szczerze, to moja mama nie lubi Carreya, a Maskę średnio trawi ;) Ale wiem że ona podchodzi do tego z dystansem i humorem. Nie to co mój tata, który już po zwiastunie stwierdził ostro że to głupi film.
Zabawne jest to, że kreskówkę ,,Maska" lepiej pamiętała moja mama niż ja ;D Ale parę lat temu sobie obejrzałam z powrotem i kocham do dziś <3

Ulubiona scena ? Trudno powiedzieć XD Na pewno cały taniec przy Hey Pachuco, tak jak wspomniałaś, Cuban Pete ^^, rewizja Maski w parku Landfill (ta z Kellawayem), ostatnia transformacja Stanleya (,,Do I feel lucky?!"). To te najulubieńsze :D

Film ogólnie według mnie jest zrobiony naprawdę dobrze. Bo są typowe, beznadziejne i straszenie głupie komedie, a Maska wyszła im bosko !!! Pod względem efektów technicznych również ^^
Polecam komiks, jest to co prawda horror, ale trochę ,,numerów" zaczerpnęli : ) Bardzo wciągający. Istnieje również wersja komediowa, która łączy się z kreskówką.

ocenił(a) film na 8
disneyova

I pomyśleć, że facet ( Carrey ) jest po dwóch próbach samobójczych. Film, a rzeczywistość jakże różne rzeczywistości...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones