PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567249}

Maskarada

Maskerade
4,1 642
oceny
4,1 10 1 642
Maskarada
powrót do forum filmu Maskarada

Gość zachorował, bo sąsiedzi spuścili mu ostre manto, mama go nie kochała, a może kochała za bardzo. Diabeł coś tam nabroił, jak to diabeł. Matka chorego zawarła pakt z diabłem i żeby uzdrowić synka, zabiła indiańską tyczką dzidziusia innej pani. Ludzie z wioski ją zaciukali, a synka przebili ową tyczką. Szu-szu, przeskok czasowy. Facet kupuje babie XIX- wieczną ruinę i 16 ha za 10000$. Jest fajnie, bo w piwniczce zostało sporo wina z czasów Lincolna, ponoć po 1000$ za butelkę. Te wszystkie liczby i bzdety nie mają żadnego znaczenia fabularnego, ale jakoś wypełniają czas. Ostatecznie gość, który kupił posiadłość, wyciąga indiańską tyczkę z ziemi i, tak się niefortunnie składa, przy okazji z tego opętanego przez diabła, który sobie spokojnie odpoczywał zakopany. Teraz powstał, jest bardzo zły i kosi każdego, kto mu stanie na drodze. Udało się do tego zatrudnić w epizodzie Treata Williamsa, co raczej nie świadczy najlepiej o rynkowej pozycji aktora. Smutna, nużąca szmira, powtarzająca schematy, które były już zgrane pół wieku temu.

ocenił(a) film na 3

Jedynym plusem tego filmu jest ładna, kąpiąca się dziewczyna :)

ocenił(a) film na 5
fireadam

dodam jeszcze, że teksty i sceny powalają...np. laska otwiera lodówkę a tam świński łeb na talerzu z kompozycją warzyw dookoła..muchy latają, fuj..a koleś żartem do laski, cyt. wali jak z twojego pępka...
albo jak poszli na ten cmentarz i tę tyczkę wyciągali, koleś mówi do drugiego, cyt. moje pierdy śmierdzą jeszcze gorzej...

szok, że można takie bzdury wrzucić do scenariusza

ocenił(a) film na 3
aniadolan1

albo końcówka gdzie podjeżdża ten morderca policyjnym wozem. Gdzie on nauczył się prowadzić samochód? Skoro jako dziecko był już chory i zamknięty, odcięty od świata.. Myślę że gdyby stał tam gdzieś policyjny helikopter to też potrafiłby nim latać :))))

ocenił(a) film na 5
fireadam

toż to samo napisałam gdzieś na forum :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones