PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628}

Matrix

The Matrix
7,6 831 621
ocen
7,6 10 1 831621
7,9 51
ocen krytyków
Matrix
powrót do forum filmu Matrix

Dalej uważam , że jest genialny.

ocenił(a) film na 10
spy19

Ja oglądam jakoś raz do roku :)

A właśnie, wczoraj w radiu słyszałem, że mają nakręcić nowy film w świecie Matrixa. Na razie podobno nie wiadomo czy Reeves tam zagra, ani kto miałby go nakręcić - słyszeliście o tym?
Jeśli zagrałby tam Reeves to pewnie bym zobaczył z sentymentu, ale jeśli ma to być po prostu film w tym świecie to bym się zastanowił (zależy czy recenzje byłyby dobre) ale nie wróżyłbym temu wielkiego sukcesu - oryginalnego Matrixa nie ma szans przebić.

ocenił(a) film na 7
maly_leju

Jedno jest pewne. Nie ma opcji by nakręcili go BRACIA Wachowscy :).

ocenił(a) film na 10
Pawuloniasty

Słuszna uwaga XDDD

ocenił(a) film na 8
spy19

Mister ANDERSOOON. Ciary za każdym razem.

ocenił(a) film na 9
spy19

Obejrzałem go po prawie kilku latach i już tak nie bawi jak kiedyś. Aż się zdziwiłem że tak go odbiorę. Jednak z biegiem czasu gusta filmowe się zmieniają

spy19

Ja 104.

użytkownik usunięty
spy19

A zauważyłeś, że główny bohater przez pierwszą część filmu praktycznie siedzi przed kompem cały czas? Przed kompem w domu, przed kompem w pracy? Momenty kiedy biega, albo wychodzi gdzieś są powiązane z próbami wyciągnięcia go z Matrixa. A jak już go wyciągnęli to się pyta reszty co jest nie tak z jego mięśniami, a oni mu mówią, że są bardzo słabe, bo ich nie używał :) Ja wiem, że koleś był podłączony, ale jeśli pomyśleć głębiej to w realu jak ktoś cały dnie/tygodnie/miesiące siedzi przed kompem, będzie miał silne mięśnie skoro praktycznie ich nie używa? :D

ocenił(a) film na 9
spy19

Słabo,ja go oglądałem po 4 razy dziennie of pierwszego seansu,wtedy na video.Film jest super,zmusza do myślenia.Oby tylko nikt nie wpadł na pomysł kręcenia kontynuacji po latach.Temat zakończony I finito

ocenił(a) film na 10
spy19

Muszę znowu obejrzeć. Ostatni raz widziałam... hm, ponad 10 lat temu? Więc mam do nadrobienia :D Dość dobrze pamiętam każdą część, bo odświeżałam przed każdą kolejną premierą (tylko na pierwszej nie byłam), no i oglądałam kilkanaście razy po samym odkryciu "Matrixa" - pamiętam jak dziś, jak przez bity tydzień musiałam sobie odpalić przynajmnjej raz dziennie jedynkę, aby pogapić się na efekty specjalne :D (a zaczęło się tak niewinnie, bo wtedy z nudów włączyłam tv, w którym akurat zaczynał lecieć "Matrix"... XD) Mimo to jestem ciekawa, jaki teraz będzie mój odbiór, zwłaszcza, że efekty po raz pierwszy zaprezentowane w "Matrixie" na dobre zadomowiły się w dzisiejszym kinie, więc nie robią dłużej wrażenia. Zobaczymy :D

ocenił(a) film na 7
Phoenix_4

Matrix zupełnie nic nie wniósł do języka filmowego. Wszystko już było i zdecydowanie na lepszym poziomie.

użytkownik usunięty
spy19

Dla mnie jest po prostu dobry. Nie nazwałbym go arcydziełem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones