PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688534}
9,1 9
ocen
9,1 10 1 9
McClane
powrót do forum filmu McClane

cztery części były super, ale piąta to badziew w porównaniu z poprzednimi już nawet Olimp w Ogniu był lepszy od najnowszej części przygód McClane'a, oby tą 6 zrobili porządnie.

atak w ogóle skąd oni m u syna wytrzasnęli w tej 5? z tego co pamiętam to miał tylko córkę.

JTotaku

Fakt 5 to słaba część,ale czwórka według mnie bardzo dobra.Rewelacja.Może jak 6 reżyserowałby Simon West to coś by z tego było.Ja akurat tak myślę,że Simon West się nadaję,bo on zrobił świetne filmy.A dlaczego mówisz nawet Olimp w Ogniu był lepszy od najnowszej części przygód McClane'a,przecież to podobno dobry film.

aza_0_9_z_

Tak ale bez Bruce'a Willisa:D a to on zawsze był moim faworytem na kino akcji, "Olimp w Ogniu" jest ok tylko nie oglądaj " Świat w Płomieniach" bo jest o wiele słabszy pozdrawiam.

JTotaku

Prawie jakbyś czytał w moich myślach.Bo akurat ostatnio mam ochotę na Olimp w ogniu i Świat w płomieniach.

JTotaku

W pierwszej części Jack był parę razy widoczny (w mieszkaniu McClane'ów podczas zabawy i na zdjęciu rodzinnym), no i jeszcze w czwartej części, gdy Thomas Gabriel wygrzebuje z komputera dane o McClanie, pada imię Jacka.

pirate1

No to dobrze że go nie zmyślili chociaż.

JTotaku

Problem w tym, że w pierwszej częsci Jack był blondynem.

JTotaku

trzy części były super, a w zasadzie dwie - jedynka i trójka na bardzo wysokim poziomie, dwójka ciut gorsza ... natomiast czwórka - i piątka, to b klasowce akcji, słabe krótkie i z małą ilością krwi. Czy szóstka wyjdzie? wszystko zależy od scenariusza, reżysera i dyspozycji Willisa ...

mieszkoxxx

"natomiast czwórka - i piątka, to b klasowce akcji, słabe krótkie i z małą ilością krwi."

Nie. A 4 przy 5 wygląda jak arcydzieło kina akcji.
Poza tym -

DH 4.0: 2 godz. 10 min.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones