PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118261}
6,7 3 421
ocen
6,7 10 1 3421
Mean Creek
powrót do forum filmu Mean Creek

kto nie oglądał, niech lepiej nie wchodzi ;)
S
P
O
I
L
E
R
film ogólnie całkiem mi się podobał, aktorzy są nieźli i na zakończenie czekałam z niemałym zaciekawieniem. niestety, troszkę go nie zrozumiałam. nie wiem, czy było niejasne, czy po prostu bystrości mi zabrakło. dlaczego kończy się akurat tymi słowami Georga? czy to ma być taka gorzka ironia, że guzik, że nie podzieli się ze światem wnętrzem swojem? czy może podkreśla, że on miał jednak jakieś wnętrze, tylko oni nie umieli go dojrzeć? bo jest taka pełna dramatyzmu pauza przed słowami "... i zrozumieć."

fioletowy_trampek

hahah. Guzik, a gunwo sie teraz z nimi podzieli :::D Gorzka ironia... Jednak tak na powaznie to byl to zabieg aby pokazac ze George tez byl dzieckiem ktore posiadalo swoje dziwactwa i marzenia jak kazde dziecko, aby zmiekczyc nasze serduszko ,jednak przez ten "wypadek" ktory doprowadzil do jego smierci, nie bedzie wstanie, zostalo mu to odebrane, co pokazuje jakie zycie jest kruche i ulotne i jak planujemy i rozmyslamy nad nasza przyszloscia ktora jest niepewna. Co za chaotyczna wypowiedz ,ktorej nie mozna edytowac i ktora i tak opublikuje z racji tego ze mam to w dupie , ktora jest wielka i pochlania wszystko co napotka jak czarna dziura chociaz jest koloru bialego jak platki grudniowego sniegu zeslanego z blekitnrgo nieba

fioletowy_trampek

Napiszę swoje zdanie na swój sposób.

Według najnowszych badań z tego, co jakiś rok temu czytałem to mózg posiada około 86mld neuronów. Jeśli się odpowiednio nie dba o mózg a ładuje w niego same śmieci a znikome ilości mądrych rzeczy to robi się niesamowite wysypisko. Ale i tak czy siak to jesteśmy napakowani tysiącami terabajtów informacji, wraz z wiekiem i aktywnością, czytaniem, oglądaniem filmów to będzie tego znacznie więcej. Codziennie do głowy wchodzi jakieś 30gb. Tak więc George w swoim nieplanowanym pożegnalnym filmie przedstawił swoje refleksje na temat tego jak odczuwał siebie a odczuwał całkiem prawidłowo, ale nie potrafił sobie poradzić z całym tym bagażem doświadczeń życiowych, emocji, swoich opinii, wszystkiego, co posiadał w głowie. Wszyscy jesteśmy sumą swoich własnych wspomnień, jednemu udaje się to poukładać i dzięki temu kształtuje swoją przyszłość a innym nie. Sam jestem jeszcze młody i z zaciekawieniem patrzę w przyszłość, bo kto wie co się wydarzy? Co zmieni mój wewnętrzny świat za tydzień, miesiąc rok?

George był jak my wszyscy, może mniej mądrzejszy niż większość, ale jedno bez zmian po dziś dzień. Nie rozumiemy się, nie rozumiemy w większości problemów ludzi wokół nas. George nie wiedział jak wytłumaczyć swoją inność i jak sobie z tą innością poradzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones