PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107377}

Mechanik

El Maquinista
7,6 138 533
oceny
7,6 10 1 138533
6,8 20
ocen krytyków
Mechanik
powrót do forum filmu Mechanik

Kogo wrzucał Trevor do morza? A ogółem Trevor miał bezsenność po tym wypadku dziecka i stąd zwidy tego faceta który był nim, tak? I ten samochód tego faceta to ten, którym potrącił chłopca? W sumie wydaje się proste ale jeszcze chcę się upewnić :P

ocenił(a) film na 10
into_the_moonlight

Nie było żadnego samochodu, ani faceta, i nikogo nie wrzucił do morza, to wszystko działo się jedynie w jego głowie... a było spowodowane wypadkiem w którym potrącił chłopaka.

ocenił(a) film na 8
D3Mania

Eh te baby

ocenił(a) film na 6
D3Mania

Oczywiście, że był samochód i go po tym wypadku sprzedał co mu powiedział policjant.

ocenił(a) film na 10
Raku1950HKS

Ah kolego tak był samochód, ale tylko w momencie wypadku, po którym jak sam wspomniałeś go sprzedał. Lecz w wydarzeniach późniejszych nie było, samochodu, Aidena itd, jedynie w jego głowie, nie prawda ?.

ocenił(a) film na 6
D3Mania

No oczywiście tyle że ten gość nigdy nie istniał a samochód jednak istniał. Jest to jakaś tam różnica. Ale nie chcę się spierać bo film mnie nie zachwycił. Początek i sam klimat OK, ale głębia tego filmu jest przesadzona i naciągana.

ocenił(a) film na 10
Raku1950HKS

No samochód jednak istniał to fakt. Mi film się bardzo podoba, i dość często go oglądam. 10 razy to go co najmniej oglądałem, a jeszcze mi się nie znudził.

Raku1950HKS

nie sprzedał tyko zezłomował

ocenił(a) film na 9
into_the_moonlight

Trevor nikogo nie wrzucał do morza, ani nie zabił poza małym dzieckiem. Nie było żadnej bezsenności, brak snu to aluzja do nieustannego poczucia winy, który niszczył bohatera. Nie było również żadnego faceta, Trevor zabił chłopca czerwonym autem rok temu, mówi mu to nawet policjant, gdy przychodzi na komisariat po raz pierwszy.

ocenił(a) film na 7
CastielQQ

Zgadzam się z tym ,że Ivan nie istniał, a raczej był jedynie personifikacją poczucia winy.
Wydaje mi się, że Reznik jednak cierpiał na bezsenność, a była ona spowodowana dręczącymi go wyrzutami sumienia. No ale można to chyba interpretować także na twój sposób :)

ranigast16

Cierpiał na bezsenność dlatego był taki wychudzony, mówi mu o tym z resztą kilka osób.

ocenił(a) film na 7
kuszczak

Wiem. Też tak sądzę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones