PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697119}

Megarekin kontra mecharekin

Mega Shark vs. Mecha Shark
2,6 596
ocen
2,6 10 1 596
Megarekin kontra mecharekin
powrót do forum filmu Megarekin kontra mecharekin

Wreszcie premiera godna oficjalnego spotkania klubowego! Trzecia część trylogii o wielkim niezniszczalnym Megalodonie, który sztukę reinkarnacji opanował do perfekcji! Dotąd w szranki z tytułowym bohaterem stawały olbrzymi głowonóg o mściwym wzroku i gigantyczny krokodyl depczący ludzi jak żelki. Tym razem ludzkość postanowiła wystawić do boju własnego reprezentanta - mechanicznego rekina wspomaganego sztuczną inteligencją. Jaki będzie finał tego "Starcia potworów" (inwencja telewizyjnego tłumacza)? Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnego seansu z komentowaniem :)
Ten niespodziewany gość zawita w naszych telewizyjnych progach już w najbliższy wtorek, 14.07 o 20:00 na antenie Tv Puls2.

Katharsisss

jasne, że tak! coś tam było związanego z kopalniami, kartoflami... nie? :)

ocenił(a) film na 2
hapibo

Taaak a śmietana miała być z sałtą. Ooo Hapibo i dobra pamięć!

ocenił(a) film na 3
rakrzes

Taką kupną? Są okropne w smaku :/

robert418

Zgadzam się, pachną jak płyn do naczyń I wydaje mi się, że też tak smakują xd

pringles

Jaką kupną.... Obrażacie mnie ;) ?????

rakrzes

Ależ skąd, tylko wiesz, dopóki nie spróbujemy - nie uwierzymy :D

rakrzes

mi zostało troche smirnoffa... jakby kto chciał

skompy18

uuu... mam złe wspomnienia z tą wódeczką! mijam ją szerokim łukiem, myślę, ze to już problem raczej natury psychicznej niż smakowej hihihihihihih
ja też mogła bym chętnie poczęstowac Was alkoholem, mam pigwówkę i owocówkę, swojskie smaki :)

hapibo

gold... z posmakiem cynamonu xd

hapibo

To ja za rok wbiję xd czy kiedy tam się kończy karmić bobasy :p

hapibo

Po pigwówce to już butelki do oblizania zostały. Czekam na jesień i nowe owoce :D

rakrzes

a robisz na spirytusie czy na samej wódce???

Valdoraptor23

Jeju, a ja mam niesprawny telewizor, a na aplikacji z video na tablecie nie ma pulsu, a ściągnąć tego z lektorem nie było gdzie, masaaakra, ale na razie oglądam na jakiejś telewizji online, tylko nie wiem jak długo to pociągnie xd

pringles

Ja tez online bo cyfrowy Polsat nie podpisał umowy z kanałem który ma każdy obywatel Polski za darmo....

movies_2

Ale online ten film, czy puls2 online? Bo ja na moim kompie filmów online nie moge, bo muli jak nie wiem, a o nawet śmiga xD tylko znając życie zaraz wyświetli się info, że mam jakieś premium wykupic xd

pringles

http://weeb.tv/online/puls2

Online Puls 2 :)

movies_2

Kurde też tam oglądam, jak mi się zatnie to przez Ciebie xD

pringles

Jak się zepsuje przez limit to będziemy musieli razem oglądać, pierw u mnie, 2 połowę u ciebie ;)

Valdoraptor23

ONZ nie pozwoliła na atomowy silnik w maszynie rekinopodobnej.

Valdoraptor23

"Będzie mógł pływać nie zanieczyszczając oceanu!" - w rzeczywistości nigdy by nie dotknął powierzchni wody, bo zanim by się komisje dogadały, uchwalono wymogi, spełniono je, to Megalodon już by wszystkich zjadł.

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Ta blondzia jest troszkę podobna do Agnieszki Radwańskiej
Teraz będzie chwila przerwy bo pojawia sie konserwy

Valdoraptor23

pewnie mieli jakis pierdyliard dolarow budzetu...
bo efekty normalnie kosmos jak na Zetke ;d

ocenił(a) film na 3
skompy18

O siema
Jak się masz ??

giovanni50

eeetam szału nie ma... cisza i spokoj

skompy18

To prawda, w tej części stwory mają chyba najlepsze tekstury, rekin ma blizny, robot nie wygląda jak plastikowa blacha :)

Megalodon pływa dopiero jakiś czas w wodzie Wszechoceanu, a już wszystkim Ziemianom pozabijał braci i zalazł za skórę w jakiś sposób xD

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

A to on nie pływa po raz trzeci?

Katharsisss

Ogólnie pływa po raz trzeci, ale ten konkretny osobnik po raz pierwszy chyba. Nie sądzę, by cokolwiek przeżyło w wulkanie, nawet T-1000 by nie dał rady...

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Nie było jeszcze żadnych potworów w wulkanie? Sam wulkan bywał potworem ale w lawie chyba nic nie żyło

Katharsisss

Kurde :( Właśnie diamentowe rekiny będą z wulkanu :/

ocenił(a) film na 2
movies_2

To proszę bardzo. Niech będą

Katharsisss

Dracano było, smoki z wulkanu :)

skompy18

hahahahahahahahaha

Valdoraptor23

Trochę lipa bo nazwy maja spoiler - mecha shark, skoro w 4 cz będzie collosus to znaczy ze mecha shark zostanie zniszczone ;(

movies_2

W dwójce Megalodon wpadł do wulkanu, a tu jest kolejny, więc to raczej żaden spoiler, że znów w magiczny sposób zjawi się kolejny... W końcu lodowce arktyczne zawierają nieskończone pokłady zahibernowanych Megalodonów :D

Valdoraptor23

no tak ale po co collosus jak jest mecha skark :)?

movies_2

Według streszczenia na IMDB Kolossus raczej nie będzie zbyt przychylny ludzkości, więc raczej będzie powtórka z Krokozaurusa, czyli powszechna demolka z przerwami na szamotanie się i grę w badmintona torpedę.

movies_2

Przerobią mecha sharka na collosusa, proekologiczny recykling xd

pringles

Kolossus wygląda jak ludzki Żniwiarz na plakacie, ciekawe do czego miał w zamierzeniu służyć ruskim xD

Valdoraptor23

http://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--ygr6ryP9--/c_fit,fl_progress ive,q_80,w_636/ghy1goatgsmzmx0kwtoz.jpg

Tu wygląda jakby się witał z pieseczkiem "azor nie liż, proszę, azor!"

pringles

Hahahaha, dokładnie, jak z Flintstonów :D

Valdoraptor23

Reklamy.

Mój pomysł na kolejny Movisylum: Diamentowe rekiny.

Jako ze nikt nie czyta tych długich debilizmów może będzie się wam chciało jak będę pisał skrócone wersie,m jak poisonu milk?

ocenił(a) film na 2
movies_2

Ja mam dalej dwa do nadrobienia i jutro na pewno będą przeczytane

movies_2

Napisz scenariusz o tym jako kosmici produkują rekiny i zamrażają je w lodowcach arktycznych ;)

Valdoraptor23

Za bardzo podobne do arachcośtam shark o kosmicznych rekinach które po wylądowaniu w górach ich materia łączy się z lodem.
:)

movies_2

A ok, taki spontaniczny pomysł był :)

Valdoraptor23

Ale chętny jestem na crossowery z kimś coś napisać razem :)

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Jakaś odległa planeta
Rekiny arktyczne atakują górniczą osadę
Są też nietoperze górskie i goryle wodne

ocenił(a) film na 3
movies_2

Ludziska
Już wiadomo kto będzie operatorem mux 8
Tylko trzeba długo czekać na kanały
Wszyscy chcą TVP Sport
Nawet Białoruś ma kanał sportowy
Na bank będzie TVP Dokument i TV Zone od Agory ( Wspólwłaściciel Stopklatki )

movies_2

Fajny pomysł (coś takiego nie byłoby chyba ruszone nawet przez Górę Lodową z Titanic II, a to jak dotąd chyba najpotężniejszy złoczyńca w kanonie Z), chcesz to napisać na swoim blogu?

jporuba

Tak :) Chociaż wymyśliłem tylko jak koleś tłumaczy naukowo jak one powstały, a innych scen na razie nie mam.

I tak ja pisze - nikt nie odpowiada - Ja pisze - nikt nie odpowiada - w końcu wysyłam że jak już ktoś przeczytał to niech coś napiszę - nikt nie piszę. Ja pisze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones