PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499399}

Megaszczęki kontra megamacki

Mega Shark vs. Giant Octopus
2,3 1 901
ocen
2,3 10 1 1901
Megaszczęki kontra megamacki
powrót do forum filmu Megaszczęki kontra megamacki

Dla wszystkich, których zachwyciło starcie Megalodona z Korokozaurusem, prawdziwą gratką będzie możliwość obejrzenia pierwszej części przygód Megarekina. Puls oferuje nam to dzieło w poniedziałek, 20.05 o 20. Dodatkowo występują tu takie persony jak sam Lorenzo z "Renegata" jak i Debbie "Ekologiczna Blondynka" z Megapytona! Tego nie można przegapić! :)
Temat zakładam wcześniej, na wszelki wypadek.

ocenił(a) film na 1
Valdoraptor23

Bezbożny związek rekina z ośniornicą :)
Czekam z niecierpliwością, bo po wczorajszym seansie Ataku Jurajskiego czuję wieeeelki niedosyt!

mr_french

Zachowaj ten tekst o bezbożnym związku na seans "Sharktopus" ;)

Valdoraptor23

Podobno ma powstać następna część,żeby była trylogia: "Megashark vs Mechashark" xD

jporuba

Banalne wykonanie moim zdaniem :) Jeden model, dwa rodzaje tekstur (szara i blaszana), 3 ujęcia na każdego rekina, brak ujęć lądowych i koniec na zasadzie bestie gdzieś wpadły i wybuch. Mogliby popaść w Godzillizm ale wolno im to idzie. Jak dla mnie Wielka bitwa potworów: Megarekin, Krokozaurus, Wielka ośmiornica i Teściowa kontra Mecharekin.

Valdoraptor23

Albo film w ogóle w konwencji "Godzilla: Final Wars" albo nawet "Zniszczyć wszystkie potwory" (i to dosłownie):

Megarekin vs Mecharekin vs Krokozaurus Junior vs Wielka Ośmiornica vs Moby Dick vs Behemot vs Supershark vs Góra lodowa :D

Valdoraptor23

Albo coś jeszcze lepszego: Wszystkie powyższe potwory (i Megapyton czy inna Anakonda,bo o wężach zapomniałem) jednoczą się i walczą przeciwko powietrznej meduzie - Cthulhu,Pnączom Edenu i 666 robotom z Kosmosu,które chcą zniszczyć Ziemię! :D

Valdoraptor23

Trzeba oglądać :D. Musowo ;) Zamelduję się w poniedziałek

ocenił(a) film na 1
Valdoraptor23

uuu... ostatnio mam mega mało czasu na komentowanie, choc przyznam sie, że bez komentowania nie mam ochoty oglądać filmów -to jakaś magia chyba tego klubu :)
Ale jutro postaram sie stawić obowiązkowo, choc godz 20.00 to nie lada wyzwanie dla mnie, bo dzieciaki muszę wcześniej ogarnąć :) - a potwory jak na złość nie chcą szybciej iśc spać hihihihihihihi :) - te domowe, a te telewizyjne nikt dla mnie nie chce później puszczać :)
buhahahahahahahahahaha :D

ocenił(a) film na 3
hapibo

ja mam tak samo, dlatego zwykle zatrzymuję i oglądam z opóźnieniem , no i nie mogę komentować na żywo, uuu...
ale obejrzeć trzeba, sam tytuł mnie rozwalił:)

ocenił(a) film na 1
annikki27

dokładnie dokładnie :)

annikki27

Miałem tak u znajomych na "Erze hobbitów" - czytam tu wpis że ktoś spada z klifu a my byliśmy dobre 20 minut do tyłu :D

ocenił(a) film na 1
Valdoraptor23

Mój boże, ale czego sie nie robi dla Lorenzo!!!! :D

hapibo

Kto to jest ten cały Lorenzo ?!?!?!?!

ocenił(a) film na 3
ipsilon

http://www.filmweb.pl/person/Lorenzo+Lamas-41116
mega gwiazda - filmów klasy Z...
wg. FW nie widziałam z nim żadnego filmu, więc najwyższy czas nadrobić zaległości:)

annikki27

Uffff...aż gorąco się robi od samego patrzenia...!

ocenił(a) film na 1
ipsilon

toz to jest gwiazda Renegata, pamiętasz ten serial? chyba na polsacie leciał :)

ipsilon

O panu na motorze, że pozwolę sobie dodać :)

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

A ja nie lubię tych rekinów XD Zawsze kibicuję temu, z którym walczy. Dlatego mimo wszystkiego, bo wiadomo jak się skończy i tak będę trzymać kciuki za ośmiorniczkę. xD

Valdoraptor23

Nareszcie uzbroiłem się w telewizję Puls, zawsze lubiłem te absurdalne filmy z potworami klasy Z więc jeśli czas pozwoli ten z pewnością obejrzę.
Czy jeszcze jakaś telewizja oprócz Pulsu funduje takie filmy?

Anthrax91

Wszelkie informacje znajdziesz tutaj:
http://www.filmweb.pl/forum/filmy/Tablica+informacyjna+emisji+film%C3%B3w+klasy+ Z,2196106

Najbardziej Tv4 i Tv6 :)

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

gdybym nie obejrzał głupiego pfff wróć ambitnego filmu na Pulsie w poniedziałek pewnie bym nie wiedział jaki jest dzień tygodnia :)

ocenił(a) film na 1
skompy18

Te filmy to Nowa Świecka Tradycja

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

To chyba będzie film takiej klasy jak ojciec chrzestny wśród filmów gangsterskich, patrząc po tytule i aktorach ;)))
Na pewno obejrzę, będę obecny w przerwach. Ten film da mi kopa na cały tydzień!

OCampa

Owszem, to klasyka tego rodzaju kina :) Pierwszy film z TAKIM stężeniem absurdu i drewnianego aktorstwa, że zaczał juz być po prostu śmieszny.Bo i też pewnie tylko dla jaj był robiony.

Valdoraptor23

Miejmy nadzieję, że zdążę na to arcydzieło. :)

Valdoraptor23

Widziałam na fejsbuku, że profil Pulsu skomentował post o Megamackach, ojej może nakręcą o nas reportaż xD

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Ahh, już nie mogę się doczekać tego zacnego filmu, co za emocje!

Valdoraptor23

....o rany to już za 1.5 godziny zaczyna się seans ....już się nie mogę doczekać!,prawdziwa uczta dla kinomana :)

ceber_2

Jeszcze 10 minut napięcia xD

ocenił(a) film na 1
Valdoraptor23

Dziecko zaśnięte, żona krząta się po kuchni, niech show się zacznie :) To będzie Thrilla in Manila

Valdoraptor23

Rodzice wyszli,nie ma nikogo kto by się przeciwstawiał c:

ocenił(a) film na 2
jporuba

Omg, ale zaczyna się epicko! I dali przetłumaczoną nazwę xD

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Cały dzień czekałam! Lorenzo [mdleja, pada]

ocenił(a) film na 2
ceber_2

Nie wiem dlaczego, ale też z napięciem czekam na seans... jak w kinie :)

OCampa

Ale lektor to dobitnie przeczytał :D

Valdoraptor23

Uwierzycie, że ten film można kupić w UPC na żądanie? :D

jporuba

O rany :D Patrzcie na jej paznokcie, malują się i odmalowują :D

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Czy ta blondi to cudna Deborah Gibson?

BozekVooDoo

Nie inaczej! :)

I jaka ironia, ona mówi:

Think, think, think!

:D :D :D

Valdoraptor23

Czyżby używali przesławnych skoncentrowanych odgłosów zdychających ryb?

jporuba

Hehe :D Zapewne xD

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

matko co za emocje !

ocenił(a) film na 2
skompy18

o nie, wielorybki się zabijają!

ocenił(a) film na 1
skompy18

Czesc spózniony jestem bom zaczytał się w blogu kobity mieszkającej na Bliskim Wschodzie (Katar)
Jak ktoś reflektuje to proszę

http://katar1.blox.pl/html/1310721,262146,169,170.html?23,1

skompy18

Bestieeeee unleashed!

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Kto na imprezie intergacyjnej siusia na kogo????

justyk_ko

Ośmiornica od razu skoczyła do bufetu... Wiecie, parę milionów lat robi swoje xD

ocenił(a) film na 1
Valdoraptor23

Ciekawe czy potrafi przewidywać wyniku meczów??
Interesują mnie najbliższe 3 mecze Legii i mecz Borussi

ocenił(a) film na 1
justyk_ko

Filmweb muli
Ośmiorniczka była :)

ocenił(a) film na 2
giovanni50

Strasznie muli! Megalodon podgryza kable i urywa od internetu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones