PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7656}
7,6 196 276
ocen
7,6 10 1 196276
8,0 35
ocen krytyków
Memento
powrót do forum filmu Memento

W pewnym momencie filmu Leonard, sprowokowany do granic cierpliwości, uderza pięścią w twarz Natalie.

Czy to czyni z niego damskiego boksera? Czy Natalie się należało? Czy uderzenie w takiej sytuacji kobiety jest usprawiedliwione? Mam nadzieję, że zrozumiecie o co mi chodzi.

Proszę o wypowiedzi zwłaszcza kobiet.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Narouto1324

Jestem przeciwny biciu kobiet, ale na miejscu Lenny'ego zrobiłbym to samo.

ocenił(a) film na 7
AdWienc

Że tak się wyrażę - przegięła, po prostu, zasłużyła.

Narouto1324

myślę, że bicie kobiety nie może być niczym usprawiedliwione.. nawet jeżeli Natalie na to zasłużyła i okazała się straszną s*ką xD
wydaje mi się że to zachowanie głównego bohatera pokazało jego charakter.. bo jak sami wiemy nie był 'przyjemniaczkiem' i sam wykorzystywał swoją chorobę do ciągłego odnawiania poszukiwań gwałciciela żony.. kto wie ilu takich potencjalnych 'gwałcicieli' Leonard już rozwalił

ocenił(a) film na 7
Narouto1324

Po tym co zrobiła powinien ją jeszcze skopać!

ocenił(a) film na 8
Narouto1324

Z jednej strony zasłużyła sobie na to ale spójrzmy na tą sytuację też z jej punktu widzenia. Ten facet miał na sobie ciuch jej zaginionego (martwego) chłopaka i jeździł jego autem. Na jej miejscu też bym chciała upokorzyć mordercę chłopaka

ocenił(a) film na 8
Narouto1324

Powinien jeszcze poprawić.

ocenił(a) film na 8
Narouto1324

"Czy uderzenie w takiej sytuacji kobiety jest usprawiedliwione?"

Odpowiedź: Tak, uderzenie w takiej sytuacji jest usprawiedliwione.

Cieszę się, że mogłem pomóc.

Narouto1324

Kobiet się nie bije,koniec i kropka.

Narouto1324

Kobiet się nie bije. Ale szczerze to nikt mnie jeszcze tak nie wq**ił jak ona jego. Bo przegięła strasznie. W sumie to sam nie wiem co bym zrobił.

ocenił(a) film na 8
Narouto1324

Myślę, że bicie kogokolwiek jest nie na miejscu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones