PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=768255}

Mercy

4,0 1 150
ocen
4,0 10 1 1150
Mercy
powrót do forum filmu Mercy

Oglądałam go 2 dni bo neta mi zabrakło i moze troche nieuwaznie. O co chodzi,lo z tym lekiem? Co on miał dac?

ocenił(a) film na 5
diavolo0801

Ogólnie dużo niejasności.Czy to był jakiś test dla wyrodnej rodziny a jeśli nie to dlaczego nie chcieli go użyć i mówili że to wcale nie takie proste(?)tym bardziej,że ona i tak juz dogorywała i nic nie ryzykowali.

aronn

Może to nie był lek, a jakiś specyfik, by odeszła w spokoju i skończyło się jej cierpienie.

ocenił(a) film na 7
diavolo0801

To był lek który miał ją wyleczyć. Był dopuszczony do eksperymentalnego stosowania u osób ciężko chorych.
Rodzina nie chciała go zaaplikować bo nie chcieli żeby wyzdrowiała, w grę wchodził spadek.

ocenił(a) film na 4
demola

Dokładnie tak. Tylko po co to wszystko było skoro skończyło się jak skończyło...

ocenił(a) film na 7
walus1981

Koniec końcem, po tylu filmach chyba już nauczyłam sie, że filmu nie oglądam dla samego zakończenia ale emocji jakie wywołuje w trakcie, chociaż oczywiście miłe są te zaskakujące nieoczywiste. Tak, zakończenie mogło być inne itp itd. Nie zgadzam się jednak z tak niską oceną. Konstrukcja była dość ciekawa, podobno jak samo przedstawienie oprawców, czy samej rodziny. I wybaczycie ale żeby nie mieć świadomości po obejrzeniu filmu co to za lek i o co chodzi, trzeba by chyba obejrzeć co piątą scenę. Jeśli już mamy oceniać film obejrzyjmy go dokładnie od początku do końca. Fakt, że człowiek czegoś nie zrozumie nie powinno stać się wyznacznikiem opinii "bez sensu" :)

ocenił(a) film na 4
Natalia_Wolska

Natalio, ja także po tylu filmach nauczyłem się tego samego ;) Jednak film ten jako całość wywołuje u mnie mniejsze emocje niż u Ciebie :) Filmy zawsze oglądam dokładnie i ze zrozumieniem, zwracam bardzo uwagę na szczegóły. Dlatego wiem o co w tym filmie chodziło. Jednak nie wiem dlaczego skierowałaś swój komentarz właśnie do mnie.

ocenił(a) film na 7
walus1981

Oj, odwołane do złej wypowiedzi :)

ocenił(a) film na 4
Natalia_Wolska

Pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones