PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339458}
1 768
chce zobaczyć
Metal Gear Solid
powrót do forum filmu Metal Gear Solid

w roli Snake'a? To byłby chyba optymalny wybór. Idealny do ról właśnie takich 'badassów' i do tego podobny do gł. bohatera.

fartownik

Myślę, że jako młody Solid Snake mogł by przypasować. Fajnie by było jakby odtwórca roli Snake'a był fanem gry oraz postaci.

_Marcos_

Jeśli wymogiem reżysera będzie zapoznanie się z serią, to ciężko sobie wyobrazić, żeby po jej "lekturze" nie został fanem postaci.

fartownik

Z badassem się zgodzę, ale z jego podobieństwem do Solid Snake'a już nie. Dla mnie lepszymi kandydatami są

Hugh Jackman
Karl Urban
Richard Armitage
Anson Mount

senskomiksu

Jeśli Snake w tym filmie ma być starszy czyli po 50 to najlepszy będzie Kurt Russell a jeśli młody to Vigo Mortensen

7milanus77

Russel jako Big Boss byłby super.

7milanus77

tylko ze zanim to nakręca to jeden będzie przed 70 a drugi po 60. Moim marzeniem jest w roli Snake a jest Tom Hardy

7milanus77

Tez myslalem o Vigo ale o starym Snaku ,mlody to Scoot Eastwood.

fartownik

Ja uważam, że David Morrissey fajnie by zagrał ;)

fartownik

Dziwie się że nikt z was nie wpadł na pomysł aby Snake'a zagrał nie kto inny jak David Hayter :) W wielu zdjęciach pasuje i budową ciała i z twarzy no i pozostaje oryginalny głos :) Ale Hugh Jackman też byłby świetny.

fartownik

moja propozycja:

Christian Bale - Solid Snake
Kurt Russell - Big Boss
Gary Oldman - Revolver Ocelot
Richard Crenna - Roy Campbell
Keri Russell - Meryl Silverburgh

użytkownik usunięty
fartownik

Myślę, że najlepiej pasuje ze wszystkich propozycji. Głosu Haytera nie da się podrobić no ale cóż, nie można mieć wszystkiego. Swoją drogą, to nie sądzę, że ten film sobie poradzi jako film, bardziej jako serial. W przeciwnym wypadku dostaniemy ciągnącą się, 3-godzinną epopeję pokroju The Dark Knight Returns, która w pewnym momencie będzie zwyczajnie męczyła. Już nawet nie mówię o sequelach, czwórka to by musiała być podzielona nie na dwie, a na dziesięć części

fartownik

Zalezy od której czesci gry zaczna najlepiej by bylo od operacji snake eater wtedy big boss byl mlodszy

fartownik

oby snake'a zagrał david hayter ;)

Lukas2002

Wątpie stary, głos tak ale warunki nie za bardzo nie ta twarz po prostu

Elefak

zagrałby kto inny, ale głos haytera

Lukas2002

Wiem jak każdy fan serii że głosu Snake'a nikt nie podrobi(Chrześcijanin Bale niech nawet nie próbuje) ale szczerze watipę żeby twórcy filmu podjęli takie ryzyko

Lukas2002

No to już wiemy że zaczną od "shadow mosses"

Elefak

Ten film faktycznie powstanie ? Są gdzieś jakies informacje ?

Lukas2002

O dokładnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones