PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119918}
7,4 6 924
oceny
7,4 10 1 6924
6,3 3
oceny krytyków
Metallica: Some Kind of Monster
powrót do forum filmu Metallica: Some Kind of Monster

6/10

ocenił(a) film na 6

Z sentymentu dla zespołu. Cholera, wolałbym obejrzeć jakiś dobry film biograficzny o tych panach, historia zespołu, nieoficjalne nagrania z koncertów albo sesji nagraniowych... A nie rozmowy trzech impotentów, którzy muszą się komunikować ze sobą przy pomocy psychoanalityka, choć spędzili ze sobą 20 lat.

Malakhai

Mam pytanie do "starych" fanów Metalliki. Trochę się w tym filmie zakręciłam. Mamy zespół, który nie potrafi się dogadać, James pije i podobno ma ataki agresji. Dobra. Proszę powiedzcie mi kto tam tak nasmrodził? Bo ja oglądając cały film miałam wrażenie, że większego pajaca i nerwusa z ADHD od Ulricha to nie ma. Owszem, w zespole są dwie silne osobowości, zachowują się miejscami jak stare małżeństwo, ale na Boga pijący James to przy Ulrichu kaszka z mleczkiem! Film dość ciekawy, ale tylko jako zapis ciężkiej pracy intelektualnej nad nową płytą, takie patrzenie z boku na proces twórczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones