PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119918}
7,4 6 924
oceny
7,4 10 1 6924
6,3 3
oceny krytyków
Metallica: Some Kind of Monster
powrót do forum filmu Metallica: Some Kind of Monster

koncert byl poprostu fenomenalny ciesze sie ze udalo mi sie dostac bilety i pojechac malo brakowalo i by mnie tam nie bylo. hmmmm ciekawi mnie ten filmik zapowiada sie nie najgorzej. pozdro dla wszystkich fanow METALLICy

użytkownik usunięty
gregor_6

Pozdrówka. Jestem fanką Metallicy. Słucham ją już od 10 roku życia, krótko mówiąc Metallica mnie wychowała. Tak bardzo chciałam jechać na Metallice, ale nie moge,bo jestem w ośrodku (chodze o kulach) Tak bardzo kocham Metallice. Napiszcie jak było w Chorzowie na koncercie.

użytkownik usunięty

Rewelacyjny koncert !!! Widziełem metallice po raz pierwszy i nie zapomne tego do końca życia. Nie martw się obiecali że za 2 lata przyjadą. najlepsz było to że zagrali tyle starych utworów. A seek and destroy na bis był po prostu wyśmienity. No i ten początek nofing else meters. bomba !!!!!

użytkownik usunięty
gregor_6

joł szukam koncertu w firmie wideo , masz może, jak masz to możesz jakloś udostępnić np w dc++

użytkownik usunięty
gregor_6

Koncert był czadowy!!!!!!!!!!
Pirotechnika gorąca. Dodam że bisów nie było - wszystko było zaplanowane:) ale mimo wszystko było zajeb.....
Na następny koncert METALLICY też jadę.
Pozdro dla wszystkich fanów tej kapeli.
Posłuchajcie też System Of A Down, też świetnie grają:)

koncert był czadowy , jeden z najlepszych na jakich byłem ,a byłem na wielu, byłe pod sceną ,miazga po prostu , nawet mam koncert na płytach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones