PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=241522}

Metoda

El Método
7,2 7 024
oceny
7,2 10 1 7024
Metoda
powrót do forum filmu Metoda

doskonały film

ocenił(a) film na 10

Rewelacyjny film pokazujący, do czego są zdolni ludzie aby zdobyć bardzo dobrze płatną pracę w korporacji, jakie chwyty potrafią stosować psychologowie, aby rozpracować człowieka. Ten film daje dużo do myślenia, nie pozostawia obojętnym. Warto pójść, polecam.

ocenił(a) film na 8
kruzynscy

Tak, świetny film. Mnie zaskoczył fakt, że wszystkie osoby zgodziły się na taki test. Nie znalazł się nikt kto by zaprotestował przeciwko takim metodom i wyszedl z sali. Przecież można weryfikować kandydatów nie obrażając się wzajemnie ale sprawdzić jego kompetencje i umiejętności zachowując przy tym własne zasady i godność.

kruzynscy

gram w słabej lidze i bardzo sie z tego ciesze, bo gdybym miał codziennie stykać sie z taką zgnilizną to nie wiem co bym zrobił.
obym nigdy więcej na taki film się nie natknoł.

kruzynscy

filmu nie wiedzialm i nie wiem czy powiennam zobaczyc. z opisu wiem ze nie jest to film w moim stylu ale zaskakujace-nie ma zadnego zlego kometnarza na temat filmu. artur pietras tez polecam wiec jak najbardzej obejze:)

Lisa__Rowe

Idź, zobacz, bo naprawdę warto. Podoba mi się zwłaszcza konfrontacja charakterów, wieku, płci... coś niesamowitego, i to w Hiszpanii :) Polecam!

ocenił(a) film na 8
swierszcz

świetny film. Kameralny, ale niezwykle mocno trzymający w napięciu. Aż boję się iść na rozmowę kwalifikacyjną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones