PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=241522}

Metoda

El Método
7,2 7 024
oceny
7,2 10 1 7024
Metoda
powrót do forum filmu Metoda

jesli jakies filmy europejskie pojawiaja sie w dzisiejszym repertuarze kinowym mam prawo sadzic ze sa to filmy co najmniej dobre.Wiem-pewnie jestem w bledzie :P.No ale nikt mi wczesniej nie powiedzial,ba -nawet nie pisnal slowem,ze metoda do filmow wybijających sie ponad przecietnosc nie nalezy.Zalozenie jest takie-kino europejskie to kino w miare ambitne,dlatego metoda jako film kiszpanski idealnie pasuje do okreslenia go mianem filmu ambitnego.Po obejrzeniu metody ,w sumie po czesci zgadzam sie z takim zalozeniem-jest ambitne ale w wiekszosci przypadkow jest po prostu nudne.I taka jest wlasnie metoda-czyli nudna,chociaz sam pomysl nie byl do konca zly.Ale niestety jesli sa dobre pomysly to brakuje fajnej realizacji:-P .Byc moze juz pisze jakies glupoty ale to wina filmu:-D,po prostu nie moge uwierzyc ,ze dalem sie tak nabrac :P

użytkownik usunięty
paniczBartosz

Mi tam się podobał, i to bardzo:) Oglądałem go już 3 razy;D
Ale cóż, są gusta i guściki. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
paniczBartosz

Wiesz co nie kazdemu sie moze podobac ten film. Z różnych podwodów; może lubisz filmy w ktorych faktycznie COŚ sie dzieje (i nie mowie o zabili go i uciekl), albo tematyka Ci nie podchodzi. Mnie sie film bardzo podobal ze wzgledu na tematyke. Interesuje się reklama/marketingiem wiec 'headhunters' i dobór kandydatów na rózne stanowiska jest dla mnie ciekawy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones