PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238725}

Mgła

The Mist
5,8 229 870
ocen
5,8 10 1 229870
5,1 20
ocen krytyków
Mgła
powrót do forum filmu Mgła

na miejscu bohaterów filmu, zostalibyście w sklepie czy pojechali samochodem ?

ocenił(a) film na 7
Kaya1456

Gdyby w sklepie było to nawiedzone religijnie babsko to nawet bez samochodu spieprzałbym jak najdalej :D

icywind

Hehhe, dobre.

ocenił(a) film na 7
Kaya1456

Spierdzielałbym :D

Kaya1456

ja bym została w sklepie ;p

ocenił(a) film na 9
Kaya1456

I tak źle i tak niedobrze - decydując się na wycieczkę narażamy się na spotkanie z potworkami a pozostając w supermarkecie też narażamy życie, w zależności od rosnących wpływów religijnego fanatyzmu :)

Sądzę, że w takim wypadku najlepszym wyjściem byłoby zgromadzenie zapasów, zebranie wąskiej grupy zaufanych osób i znalezienie sobie innego miejsca.

ocenił(a) film na 9
Einshaew

Sama jestem bardzo wierząca, ale jakbym zasunęła tej babie wykład o tym, jaki jest Bóg, to nie ręczyłabym za siebie ;). Chyba bym uciekła, bo jakbym z nią miała wytrzymać, to prędzej bym sama sobie strzeliła w głowę. Owszem, ryzyko zjedzenia jest, ale skoro oni dali radę zwiać, to czemu nie? Koniec bardzo niefajny ;/

ILoveRock23

"Sama jestem bardzo wierząca" - wiec pewnie sama byś się przyłączyłą do pani Carmody. Być może została byś jej prawą ręką.
Przecież na poczatku wszyscy ci ludzie byli zwykłymi, spokojnymi klientami i pracownikami sklepu. Dopiero pod wpływem Carmody grupa zamieniła się w swiętą inkwizycję.

ocenił(a) film na 9
java_ff

Nie sądzę, żebym się do niej przyłączyła, bo teksty którymi ich karmiła były jakimiś wywodami heretyka. Nie zgadzałam się z jej tokiem myślenia, bo z tą ofiarą z dziecka już grubo przegięła. Na początku była tylko irytująca, ale potem miałam ochotę rzucić laptopem.

ILoveRock23

Jak pisałem. Na początku wkurzała wszystkich, traktowali ją jak szaleńca. A po jakimś czasie większość była po jej stronie.
Obecność w tłumie może doprowadzić do deindywidualizacji i utraty poczucia własnego "Ja", w konsekwencji powoduje utratę kontroli nad własnym zachowaniem, zwiększeniem impulsywności i patologicznego (antyspołecznego) zachowania. Zagubienie w tłumie antyspołecznym może wyzwolić zachowania, których niektórzy członkowie grupy nie byli w stanie przewidzieć a ty jako wierząca jesteś szczególnie podatna na wpływ i konktrolę grupy. W końcu jesteś członkiem grupy ludzi mających wspólne urojenia - uwierzyli w istnieje czegoś co nazwali Bóg :)

użytkownik usunięty
ILoveRock23

Codziennie chodzisz do kosciolka a potem obgadujesz innych? Ciezarne kobiety nazywasz dzi#kami??
Wspolczuje mezowi, chlopakowi. Sex tylko po slubie. Boszz. No chyba ze sie myle.

ocenił(a) film na 7
Kaya1456

Udawać wierzącą, nie wychylać się, czekać na ratunek jakiś sensowny czas, tydzień, może dwa. Patrzeć jak reaguje tłum i dostosowywać się, adaptacja do największej grupy jest zazwyczaj najbezpieczniejszą opcją.

ocenił(a) film na 9
Swinging_dwarf

Widzisz, ty twierdzisz, że jest to urojenie, ja mam odmienne zdanie, bo wiem, że Bóg jest i ingeruje w moje życie. Nie potępiam cię, masz swoje poglądy i bronisz ich, co szanuję :)

ocenił(a) film na 3
Kaya1456

Pojechałabym.Nawet gdyby tej babki tłukącej o wierze nie było to bym zdecydowanie pojechała.Przecież sklep atakowały potworki więc co to za różnica czy zaatakowałyby mnie w samochodzie czy w sklepie.Samochodem przynajmniej gdzieś ucieknę a w sklepie?! No i jazda autem dawałaby mozliwość ucieczki od tej mgły

ocenił(a) film na 7
efta18

Najpierw musiałabyś się dostać do tego samochodu

ocenił(a) film na 3
bewek2

No to logiczne ,że musiałabym się dostać do samochodu....Lepiej zaryzykować niż tkwić w miejscu,które być może za chwilę zniknąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones