PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238725}

Mgła

The Mist
5,8 229 877
ocen
5,8 10 1 229877
5,1 20
ocen krytyków
Mgła
powrót do forum filmu Mgła

eeee

ocenił(a) film na 3

Powiem tak, byłam kiedyś na tym w kinie. Wytrzymałam chyba godzinę, może mniej.... potem...... zasnęłam

ocenił(a) film na 9
Vanilia2905

zmeczenie, problemy ze skupianiem sie, duze roztargnienie, narkolepsja, alkohol czy jescze cos innego to wywołało?

ocenił(a) film na 3
extranick

film tylko film....

użytkownik usunięty
Vanilia2905

heh dziewczyno... i ty się jeszcze tym chwalisz na forum.. brak słów.

ocenił(a) film na 3

co do Ciebie raczej brak słów

użytkownik usunięty
Vanilia2905

Jesteś zwyczajnie bezczelna dziewczyno... chwalisz się na forum że zasnęłaś na filmie, jakby kogoś to interesowało i jeszcze masz pretensje że ktoś ci o tym napisze... Po prostu ręce opadają.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Vanilia2905

No i wyszło szydło z worka. Dziewuszko, twoje prostactwo, bezmyślność, głupota, chamstwo, brak kultury osobistej oraz bardzo niski poziom dały o sobie znać. Określenia typu "debilu" to możesz sobie serwować w swojej zapadłej dziurze, bądź w innych miejscach do tego przeznaczonych, tzn. burdel, osiedlowa ławka czy wiejska dyskoteka. Na forach każdy umie cwaniaczyć - ciekawe, czy twarzą w twarz też byłabyś taka wyszczekana - nie sądzę.
Ja nie muszę nikogo prosić o zdanie w internecie, szczególnie na forum. Rozkazywać możesz tresowanemu szczurowi.
Opinię wyrazić oczywiście możesz, ale twój temat to nie jest opinia - chwalisz się w prostacki sposób że zasnęłaś na filmie po godzinie i to jest wyznacznikiem twojej oceny (dla nie zobaczonego do końca filmu??) i do tego obrażasz osoby, które ci o tym napiszą.
Widać kogo tak naprawdę coś ubodło, chyba wiadomo nawet w jakie miejsce ;)
I nie, nie będę pisać gdzie indziej tylko dlatego że jakaś smarkula ma kaprys, by nie pisać w jej idiotycznym temacie i nie ujawniać jej głupoty - bo tak sobie chce.

ocenił(a) film na 3

już skończyłeś ?

użytkownik usunięty
Vanilia2905

Widzę że to ty już skończyłaś. Problem w tym iż swoim tematem nawet nic nie zaczęłaś. Kilka pustych zdań - "błyskotliwa" ocena filmu z perspektywy zaśnięcia po godzinie, jakby to kogoś obchodziło i było powodem do dumy i zakładania specjalnie tematu oraz pokazywanie swojego prostactwa poprzez obrażanie i arogancję - to nie czyni tematu - co najwyżej denny post.
Żegnam.

ocenił(a) film na 3

A ja widzę że Ty masz problem ze sobą... musisz się wygadać więc daję Ci się wygadać :) ... Ja chciałam tylko wyrazić swoją opinię... i jeszcze raz amen :)

użytkownik usunięty
Vanilia2905

Nie o mnie tu mowa, celowo zmieniasz kontekst i błądzisz wokoło tematu. Nie mam przyjemności w pisaniu z tobą, ponieważ twój niski poziom dyskusji nie pozwala na jakiekolwiek sensowne nawiązanie konwersacji, np. co do filmu - także akurat tutaj nie mam potrzeby wygadania się. Po prostu ujawniam twoją głupotę, bezmyślność bezcelowość idiotycznego tematu, założonego zresztą przez ciebie - widać to ty masz potrzebę wyrażania na forum swoich nic nie znaczących "opinii".
Opinii... te słowo dla twojego dennego tematu to czyste nadużycie.

ocenił(a) film na 3

no ale to po co piszesz z kimś takim jak ja ? no pytam się ... nie możesz przestać chyba :)

użytkownik usunięty
Vanilia2905

Faktycznie, tu się z tobą zgodzę... pisanie z tobą mija się z jakimkolwiek sensem lub celem - przynajmniej w tym temacie.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 3

i ja również :)

ocenił(a) film na 7
Vanilia2905

Jak to po co?
Żeby się z ciebie pośmiać, mi tam poprawiło to humor ;>

ocenił(a) film na 8
Vanilia2905

A zatem straciłaś jedno z najbardziej przykrych, przerażających a jednocześnie najlepszych zakończeń filmowych. Żałuj.

ocenił(a) film na 3
Sanderus

czyli co ? obejrzeć jednak ?

ocenił(a) film na 8
Vanilia2905

Mnie się podobało, ale to tylko i wyłącznie moja subiektywna opinia. Ja ze swojej strony polecam, a czy Ci się spodoba to już tylko kwestia Twojego gustu.

ocenił(a) film na 7
Vanilia2905

Witam:) Dodam jeszcze,bez złośliwości absolutnie,a wręcz na podstawie własnych doświadczeń,że do pewnych filmów,tak samo jak potraw trzeba dorosnąć,dojrzeć...:) Pisałaś,że kiedyś byłaś na nim w kinie..znudził Cię,zasnęłaś,być może dziś spojrzysz na niego z nieco innej perspektywy i inaczej ocenisz działania bohaterów,a tym samym dasz inną ocenę,wyższą,bądź odwrotnie,ale przynajmniej nikt nie będzie mógł zarzucić Tobie,że oceniasz coś na podstawie niczego:) pozdr.

ocenił(a) film na 3
tojaag

dzięki :) może faktycznie za jakiś czas spróbuje go obejrzeć. zobaczymy

ocenił(a) film na 7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones